0

Telefony należące do serii Xiaomi Mi Max znane są przede wszystkim z bardzo dużych wyświetlaczy, które zapewniają wiele przestrzeni do pracy. Dzięki zmniejszeniu ramek, oraz zmianie proporcji ekranu na bardziej wydłużone, w telefonach możemy już spotkać wyświetlacze o przekątnych, które do tej pory kojarzone były głównie z tabletami. Chińczycy umiejętnie łączą je z wystarczającymi do komfortowej pracy podzespołami i niską ceną. Już niedługo powinniśmy poznać kolejny model z tej linii – Xiaomi Mi Max 4.

Według informacji, które przedostały się do sieci model ten ma być wyposażony w ekran o przekątnej 6,9 cala, charakteryzujący się rozdzielczością 2240×1080 pikseli (FHD +). Bardzo prawdopodobne jest, że będzie on posiadał wcięcie w ekranie. Możliwe, że zostanie ono zminimalizowane i będzie mieściło tylko pojedynczą kamerę do selfie. Będzie ona miała rozdzielczość 8 Mpx. Na pleckach Xiaomi Mi Max 4 ma znaleźć się potrójny aparat, ale o wykorzystaniu poszczególnych aparatów na razie nic nie wiadomo.

Sercem Xiaomi Mi Max 4 ma być procesor Snapdragon 710 z grafiką Adreno 616. Dostępne będą wersje z 4 GB i 6 GB pamięci RAM, oraz z 64 GB i 128 GB miejsca na dane użytkownika. Bateria ma mieć pojemność 5600 mAh i wspierać szybkie ładowanie w technologii Quick Charge 3.0. Po wyjęciu z pudełka urządzenie będzie najprawdopodobniej działać pod kontrolą Androida 9 Pie z najnowszą wersją nakładki producenta – MIUI 10.  W urządzeniu nie zabraknie zapewne złącza USB typu C, wsparcia dla LTE, możliwości obsługi dwóch kart SIM, oraz Bluetooth 5.0. Pojawiają się również pogłoski, pozwalające na przypuszczenia, że nadchodzący model będzie wyposażony w moduł NFC do płatności zbliżeniowych.

Xiaomi Mi Max 3 swoją premierę miał w lipcu ubiegłego roku, więc debiutu następcy można spodziewać się dopiero za kilka miesięcy.

Na zdjęciu tytułowym Xiaomi Mi Max 3

Źródło: AKKet.com

Kosmiczne ceny urządzeń z linii Galaxy S10

Wcześniejszy wpis

TP-Link Neffos X9 – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android