0

Motorola Razr to kultowy telefon. Dobre kilka lat temu święcił tryumfy. Model ten był pożądany przez wielu. Komórka ultra cienka (jak na ówczesne standardy) po drugie klapka, która wówczas była wyznacznikiem dobrego i designerskiego telefonu. To wszystko sprawiło, że Motorola Razr to model został zapamiętany na bardzo długo. Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła ponownie pokazać się światu. Dla wielu będzie to spore zaskoczenie, ale myślę że finalnie w dużej mierze pozytywne.

Według najnowszych plotek Motorola Razr będzie telefonem składanym. Pierwszą poważniejszą odpowiedzią na zakusy koreańskiego producenta. Według przeciekowych informacji wynika, że ten smartfon zostanie zaprezentowany na zbliżających się wielkimi krokami targach Mobile World Congress w Barcelonie czyli na przełomie lutego oraz marca. Wiemy, że Samsung przygotowuje swój event na 20 lutego jednak mogliśmy się przekonać, że najpewniej dotyczyć będzie on najnowszych flagowców czyli linii Galaxy S10. Czyżby w takim razie Motorola w tym wyścigu zbrojeń wyprzedziła Koreańczyków? Okaże się już za kilka tygodni, kiedy to będziemy już po dwóch prezentacjach obu firm.

Co sądzicie o nadchodzącej wielkimi krokami rewolucji w smartfonach w postaci składanych wyświetlaczy? Gra jest w ogóle warta świeczki? Dajcie znać co myślicie na temat takich telefonów.

Źródło: phonearena.com

Honor 10 Lite oficjalnie w Polsce

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy S10+ dostrzeżony na zdjęciu!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android