0

Wiemy już, że przynajmniej jedna z wersji nadchodzącego iPhone XI będzie wyposażona w potrójny aparat główny. Oprócz obiektywów znanych z tegorocznych modeli Apple, zestaw ma uzupełnić sensor ToF od Sony. Jest to rozwiązanie umożliwiające dokładne skanowanie obiektów 3D. Niedawno mogliśmy zobaczyć jeden z prototypów tego modelu, przedstawiający urządzenie z dużym, czworokątnym modułem w jednym z rogów. Teraz do sieci trafiły kolejne grafiki, przedstawiające możliwy wygląd iPhone XI.

Na zdjęciach widzimy, że wszystkie obiektywy zostały w tej wersji przesunięte bliżej środka urządzenia. Środkowy obiektyw został ponadto otoczony diodami doświetlającymi. Pod całym modułem znalazł się mikrofon, oraz logo Apple. Plecki nowego iPhone’a w tym projekcie przywołują skojarzenia z takimi modelami jak HTC U12+ i ostatnie flagowce LG, w tym LG V40 ThinQ, który również posiada potrójną kamerę.

Jak donosi źródło, obydwa projekty są nadal testowane, a Apple ma wybrać ten, który zapewni lepsze zagospodarowanie przestrzenią. Możliwe jest także to, że iPhone XI będzie wcieleniem w życie jednej z tych koncepcji, a iPhone XI Max drugiej.

Grafiki zdradzają także wygląd frontu nowych telefonów z logo nadgryzionego jabłka. W porównaniu do iPhone XS i XS Max, najbardziej rzuca się w oczy zmniejszony notch. Przez zaawansowane sensory FaceID jest on jednak i tak większy, niż w dużej części urządzeń z Androidem. Ramki otaczające ekran ze wszystkich stron są nieznacznie cieńsze niż w poprzedniku.

Premiery iPhone XI (jeśli tak będzie nazywał się ten model) należy spodziewać się we Wrześniu i do tego czasu zapewne będziemy otrzymywali coraz to nowe informacje na temat tego modelu.

>>Więcej zdjęć pierwszego prototypu pod linkiem<<

Źróło: CompareRaja, OnLekas, Ben Geskin    

Zaskakująca specyfikacja Google Pixel 3 XL Lite

Wcześniejszy wpis

Vivo Waterdrop – kolejny przełomowy projekt?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS