0

Jako, że zbliża się termin najbliższej konferencji chińskiego producenta coraz więcej dostajemy informacji związanych ze smartfonami, które zostaną na niej oficjalnie zapowiedziane. Jakiś czas temu miałem okazję pisać już o Xiaomi Redmi 7, wczoraj dostaliśmy pierwsze dane dotyczące Xiaomi Redmi Note 7. Jednak wszystkie informacje związane z powyższymi modelami to jedynie suche dane, jednak dzisiaj dotarły do nas pierwsze rendery związane z pierwszym z wymienionych telefonów.

Powyższe zdjęcia wskazują na kilka elementów. Po pierwsze zyskamy trzy różne kolorystyczne Xiaomi Redmi 7 – fioletowy, grantowy oraz czarny. Co ważne pierwszy i drugi z kolorów będą gradientowe, co w ostatnim czasie stało się bardzo modne i powiem szczerze, wygląda naprawdę bardzo dobrze. Najpewniej dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania dowiedzieliśmy się również, że plecki Xiaomi Redmi 7 zostaną wykonane ze szkła. Podwójny główny obiektyw aparatu będzie zdecydowanie wystawał spośród bryły urządzenia, co akurat nie jest dobrym rozwiązaniem. Kolejnym elementem, który zostanie zmodyfikowany w porównaniu do poprzedników będzie wyjście USB typu C.

Jak sami widzicie Xiaomi Redmi 7 prezentuje się na pierwszych zdjęciach naprawdę bardzo dobrze. Nie wiemy dokładnie jak będzie wyglądać przedni panel tego modelu, ale z całą pewnością na pierwszy rzut oka model ten nie będzie ustępował innych urządzeniom nawet z wyższej półki cenowej (pod względem wykonania). Liczę, że Xiaomi Redmi 7 zostanie dobrze wyceniony tak jak poprzednie modele, a wówczas konkurencja będzie musiała gonić chińskiego producenta. Na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalną prezentację modelu. Event Chińczyków odbędzie się już 10 stycznia.

Źródło: phonearena.com

Honor Play 8A oficjalnie zaprezentowany

Wcześniejszy wpis

Pierwsze informacje o Xiaomi Black Shark 3

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android