0

W ubiegłym roku na rynku mobilnych technologii pojawiło się kilka różnych urządzeń dedykowanych graczom. Między innymi propozycja od Asusa, Honor, a także Xiaomi. Ten ostatni producent w ubiegłym roku wypuścił na rynek tak na dobrą sprawę dwie generacje swoich smartfonów z linii gamingowej, a widać, że nie chce zwalniać tempa, bowiem właśnie otrzymaliśmy pierwsze konkretniejsze dane dotyczące następcy Xiaomi Black Shark 2.

Jak na razie wszystkie informacje pochodzą z wyników benchmarków, więc trzeba je brać z lekkim przymrużeniem oka, choć mimo wszystko są pewnym tropem i wskazówką w jakim kierunku chce pójść chiński producent w rozwoju tej linii smartfonów. Zasadniczą różnicą jeśli chodzi o specyfikację jest właśnie procesor według przecieków będzie to Snapdragon 855, a wspierać go będzie 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem mowa tutaj oczywiście o Androidzie Pie oznaczonym numerem 9.0. Niestety więcej szczegółów na temat Xiaomi Black Shark 3 nie znamy. Czy Chińczycy pokuszą się na większe zmiany w porównaniu do poprzednich generacji trudno w tym momencie powiedzieć. Różnice między pierwszą,  a drugą generacją są stosunkowo niewielkie i liczę, że mimo wszystko Xiaomi Black Shark 3 będzie zdecydowanie bardziej rewolucyjny.

To, że Xiaomi zdecyduje się w kolejnym roku na zaimplementowanie nowszego procesora nie jest żadnym zaskoczeniem. Na dalsze konkrety będziemy musieli poczekać najpewniej dobre kilka tygodni, mam nadzieję, Xiaomi stanie na wysokości i przygotuje godnego następcę Xiaomi Black Shark.

Źródło: phonearena.com

Pierwsze rendery Xiaomi Redmi 7

Wcześniejszy wpis

Nokia 8.1 Plus – powiew świeżości od Nokii

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android