0

Xiaomi ofertę swoich urządzeń ma niezwykle bogatą. Wśród nich możemy znaleźć smartfony od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Nie wspominam nawet o innych kategoriach produktowych w których to coraz bardziej rozpychają się Chińczycy. Pewien czas temu chiński producent rozpoczął szerszą współpracę z amerykańskim gigantem z Mountain View czyli właśnie Google, czego owocem jest linia smartfonów Xiaomi Mi A – smartfonów z czystą wersją Androida.

Do tej pory mogliśmy ujrzeć trzy modele czyli Xiaomi Mi A1, Mi A2 oraz Mi A2 Lite. Wszystkie one działają pod kontrolą najnowszych wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem,(ewentualnie wkrótce dostaną łatkę) lecz niestety Chińczycy nie mają zbyt wiele szczęścia do aktualizacji tych modeli, niemal zawsze gdy dochodziło do ich update’ów pojawiały się spore problemy ze stabilnością urządzeń, długością działania na jednym ładowaniu itd. Finalnie Chińczycy zawsze radzili sobie z problemami, jednak pewien niesmak pozostał. Dlatego też dosyć sceptycznie podchodzę do kolejnej generacji tych urządzeń. Na razie dostaliśmy jedynie bardzo szczątkowe informacje na temat Xiaomi Mi A3.

Po pierwsze wiemy, że już trwają nad nim pracę i możliwe, że już rozpoczęła się produkcja tych modeli. Po drugie na forach pojawiły się informacje, jakoby Xiaomi Mi A3 został wyposażony w moduł NFC, co by wyeliminowało największy mankament poprzedników. Reszta elementów to już gdybanie, liczę że Xiaomi nie zdecyduje się na szerokiego notcha – otrzymamy jedynie niewielką łezkę. Dobry procesor i 4 GB lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM mogłyby dopełnić dobrze specyfikację urządzenia. Oczywiście jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne nieco konkretniejsze dane dotyczące Xiaomi Mi A3. Na oficjalną premierę urządzenia przyjdzie nam poczekać najpewniej do drugiego kwartału bieżącego roku.

Źródło: pocketnow.com

Xiaomi Mi Power Bank 3 wkrótce w sprzedaży

Wcześniejszy wpis

Poznaliśmy część specyfikacji Xiaomi Redmi Note 7

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android