0

Powiem szczerze, że mam swego rodzaju sentyment do linii urządzeń od Xiaomi oznaczonych jako Note. Miałem okazję przez dłuższy czas korzystać z Xiaomi Redmi Note 4X i naprawdę byłem bardzo zadowolony z tego urządzenia. Całkiem niezłe podzespoły, do tego pojemna bateria, to wszystko sprawia, że telefony z tej linii mogą być bardzo ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają przede wszystkim telefonów, które wytrzymają długo na jednym ładowaniu. Dlatego też z niecierpliwością czekałem na pierwsze informacje związane z najnowszą generacją tych snartfonów. Wcześniejsze urządzenia nieco mnie rozczarowały, ze względu na niewielkie zmiany w porównaniu do poprzedników. Dlatego też liczę, że Xiaomi Redmi Note 7 przyniesie nieco nowości.

Według pierwszych przeciekowych informacji model ten zostanie wyposażony w całkiem przyzwoitą jednostkę czyli Snapdragona 660 i do tego dochodzi 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Specyfikację ma uzupełniać duży 6,3 calowy wyświetlacz, pracować będzie w maksymalnej rozdzielczości Full HD+. Co ważne Chińczycy najpewniej zrezygnują z szerokiego notcha na zdecydowanie węższą wersję – łezkę. Kolejnym mocnym punktem urządzenia możliwe, że będzie aparat. Według plotek Xiaomi zaimplementuje aparat o matrycy 48 Mpx, a konkretniej ten – Sony IMX586. Jak przystało na serię urządzeń z przydomkiem Note otrzymamy również pokaźną baterię najpewniej o pojemności 4000 mAh.

Jak sami widzicie postęp w przypadku linii Redmi Note jest zauważalny w porównaniu do poprzedniej generacji. Oczywiście powyższe informacje trzeba brać z przymrużeniem oka, ale możliwe że już za kilka dni wszystkie nasze wątpliwości zostaną rozwiane. Bowiem najbliższy event chińskiego producenta został zapowiedziany na 10 stycznia, co prawda głównym gwoździem programu ma być Xiaomi Redmi 7, choć możliwe że poznamy Xiaomi Redmi Note 7.

Źródło: pocketnow.com

Xiaomi Mi A3 już w produkcji?

Wcześniejszy wpis

Honor Play 8A oficjalnie zaprezentowany

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android