0

Nowy rok rozpoczyna się z przytupem. Telefonów w ubiegłym roku pojawiała się cała masa. Nowość goniła nowość i ciężko jest nadążyć za nimi wszystkimi. Widać, że w kolejnym 2019 roku poznamy równie pokaźną liczbę urządzeń, na co wskazują nowe doniesienia związane z debiutami urządzeń. Dosyć niespodziewanie Chińczycy zapowiedzieli już na jutro kolejną swoją konferencję. Jakie nowości poznamy na nadchodzącej wielkimi krokami evencie chińskiego producenta?

Najpewniej Ci z Was którzy liczyli na poznanie najnowszych flagowców Chińczyków będą musieli obejść się smakiem, bowiem na premierę Xiaomi Mi 9 jest jak na razie zdecydowanie zbyt wcześnie. Na ten model będziemy musieli jeszcze poczekać co najmniej kilka miesięcy, lecz teraz zdecydowanie bardziej prawdopodobna jest wersja w której Chińczycy pokażą światu dwa modele Xiaomi Redmi Pro 2 oraz nową generację podstawowych modeli, którymi wcześniej zwojowali świat. Opcją jest również prezentacja urządzenia z Android Go na pokładzie. Nadmienię tylko, że już w portfolio chińskiego producenta są modele z linii Android One, więc może i takie urządzenie z tańszymi podzespołami również zostanie zaprezentowana.

Jak sami widzicie możliwości jeśli chodzi o jutrzejszy event jest całkiem sporo, co prawda żadna z nich nie jest szczególnie odkrywcza i innowacyjna, ale kontynuuje drogę, którą wybrało samo Xiaomi. Dajcie znać co sądzicie o powyższych premierach i na jakie telefony Xiaomi oczekujecie najbardziej.

Źródło: phonearena.com

Honor 10 z aktualizacją do Androida Pie

Wcześniejszy wpis

Sony Xperia XZ4 będzie prawdziwą bestią

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android