0

W ostatnim czasie zrobiło się mocno monotematycznie. Na przestrzeni kilku dni pisałem już wiele razy na temat najświeższych aktualizacji do Androida Pie, a co chwilę kolejni producenci wydają aktualizacje. Najlepszym przykładem jest właśnie Honor, który właśnie udostępnił dla swojego zeszłorocznego flagowca najnowszą wersję systemu sygnowanego zielonym robocikiem.

Mowa tutaj oczywiście o modelu Honor 10, którego proces aktualizacji właśnie wystartował. Co przynosi ze sobą najnowsza łatka? Przede wszystkim Androida Pie, ale jak przystało na urządzenie spod skrzydeł chińskiego producenta odświeżeniu uległa również autorska nakłada Huawei’a czyli EMUI. W przypadku samej nakładki zmian jest całkiem sporo, dostaliśmy między innymi tryb Higiena cyfrowa, Magazyn haseł i kilka jeszcze innych pomniejszych usprawnień. Cała paczka waży całkiem sporo, bowiem blisko 4 GB (w przypadku telefonów Chińczyków jest to standard, w przypadku nie tak dawno aktualizowanego Huawei P20 waga paczki łatki była niemal identyczna). Dlatego też warto update pobierać po podłączeniu do domowej sieci Wi-Fi. Przypominam również, że przed instalacją aktualizacji warto wszystkie dane sobie zarchiwizować i zabezpieczyć. Co prawda sam proces aktualizacji nie powinien w żaden sposób uszkodzić danych, ale mimo wszystko warto je odpowiednio zarchiwizować.

Jak na razie łatka dla Honor 10 jest dostępna tylko i wyłącznie dla urządzeń niebrandowanych. Posiadacze wersji od operatora muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na update. Dajcie znać w komentarzach czy u Was update się już pojawił i jak się sprawuje w praktyce.

Źródło: phonearena.com

2019 rokiem składanych urządzeń?

Wcześniejszy wpis

Już jutro poznamy Xiaomi Redmi Pro 2 lub Xiaomi Redmi 7?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy