0

To, że cały czas przybywa kolejnych obiektywów w naszych telefonach widać jak na dłoni. Jeszcze dwa lata temu nikt sobie nie wyobrażał, że podwójny obiektyw stanie się niemal standardem zarówno w wyższej jak i średniej półce cenowej. Dzisiaj już mamy na rynku rozwiązania z poczwórnym „oczkiem”, a lada chwila poznamy kolejne rozwiązania z pięcioma czy nawet większą ilością obiektywów. Xiaomi do tej pory mocno broniło się przed wykorzystaniem większej ilości obiektywów w swoich smartfonach. Chińczycy maksymalnie wykorzystywali dwa „oczka” a widać, że w przyszłym roku zmieni się nieco ich podejście do tego tematu.

Według pierwszych przeciekowych informacji zarówno Xiaomi Mi 9 jak i Xiaomi Mi Mix 4 będą miały potrójny główny obiektyw. Pozostała część specyfikacji nie jest znana, ale nikogo nie zdziwi, że Xiaomi szykuje się do wykorzystania najmocniejszego aktualnie na rynku układu od Qualcomma czyli Snapdragona 855. Jednak pozostała część specyfikacja obu flagowców pozostaje tajemnicą.

W kolejnym roku widać, że Xiaomi nie chce odpuszczać jeśli chodzi o pojedynek najlepszych aparatów w smartfonach. Do tej pory Xiaomi Mi Mix 3 plasuje się w absolutnej czołówce, a przy dodaniu kolejnego obiektywu może być tylko lepiej. Czekacie na najnowsze rozwiązania od Xiaomi? Jakie macie oczekiwania co do przyszłorocznych flagowców Chińczyków? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: pocketnow.com

Huawei Y7 Pro 2019 oficjalnie zaprezentowany

Wcześniejszy wpis

Nokia 9 – film promocyjny zdradza nowe informacje

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy