0

Niby jesteśmy jeszcze przed najgorętszym okresem premier jeśli chodzi o mobilne technologie, a mimo wszystko nowych informacji związanych z nowościami jest naprawdę bardzo dużo. Jedną z nowości od koreańskiego producenta jest właśnie Samsung Galaxy A50. To urządzenie ze średniej półki cenowej, które tak na dobrą sprawę plasuje się bliżej wyższej półki. Jakie nowości zaimplementuje Samsung w nadchodzącym telefonie?

Sercem urządzenia będzie niedawno zaprezentowany autorski układ koreańskiego producenta. Mowa tutaj o Exynos 9610, który jeśli chodzi o moc można porównać go do Snapdragona 710 od Qualcomma. Najpewniej ten układ będzie siłą napędową wielu przyszłorocznych modeli od Samsunga. Dodatkowo będzie wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Producent dodatkowo wyposaży ten model w podwójny główny obiektyw aparatu, ten będzie miał 24 Mpx matrycę o jasności f/1.7. Dla większości z Was najpewniej matryca ta jest Wam znana z Galaxy A7 czy A9. Najpewniej drugi z obiektywów będzie służył jako pomoc przy rozmyciu tła. Atutem Samsung Galaxy A50 najpewniej będzie pojemna bateria. Według przeciekowych informacji telefon zostanie wyposażony w ogniwo o pojemności 4000 mA. Może nie jest to jakaś szczególnie duża liczba w kontekście baterii, ale w połączeniu z energooszczędnym układem całość ma działać całkiem długo na jednym ładowaniu. Ostatnią z nowości jaką planuje zaimplementować Samsung w Galaxy A50 będzie czytnik linii papilarnych, który umiejscowiony zostanie pod wyświetlaczem. Takie rozwiązanie Koreańczycy po raz pierwszy stosują w swoich smartfonach. Co prawda w Samsung Galaxy A50 ma być to prostsze rozwiązanie. Tutaj uświadczymy czujnik optyczny, natomiast we flagowcach szybszy i dokładniejszy czujnik ultradźwiękowy.

Jak sami widzicie Samsung trochę nowości chce zaimplementować w swoje urządzenia ze średniej półki cenowej. Co powinno akurat cieszyć większość użytkowników, bowiem nie muszą wydawać bardzo dużych pieniędzy na rozwiązania, które są często we flagowcach. Jednak jak to bywa w przypadku telefonów Samsunga mam pewien problem z ceną, ta bywa zaporowa jak chociażby w przypadku Galaxy A9. Miejmy nadzieję, że tym razem Koreańczycy wycenią Samsung Galaxy A50 rozsądnie.

Źródło: pocketnow.com

Wiemy kiedy LG G7 ThinQ otrzyma Androida Pie

Wcześniejszy wpis

Huawei Y7 Pro 2019 oficjalnie zaprezentowany

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android