Nowy model OnePlus na zdjęciu

OnePlus to firma, która stara się swoim klientom oferować najlepsze możliwie telefony z najmocniejszymi podzespołami i dużą liczbą technologicznych nowinek, w niewygórowanych cenach. W każdym roku organizuje dwie duże premiery – podstawowego modelu (w tym roku był to OnePlus 6) i ulepszonej wersji z dodatkową literką “T” w nazwie (w 2018 OnePlus 6t). W zbliżającym się wielkimi krokami roku, chińczycy postanowili jednak odejść od takiego cyklu. Oprócz OnePlus 7 i 7t, zobaczymy również specjalny telefon obsługujący nowy standard sieci 5G. Na portalach społecznościowych można znaleźć już zdjęcie przedstawiające jeden z nadchodzących modeli.

Na zdjęciu widzimy Pete,a Lau – jednego z ludzi najbardziej zaangażowanych w rozwój marki. Na slajdzie za nim widzimy nowe urządzenie. Podobnie wyglądający model można dostrzec także w ręce jednej z osób siedzących przy stole. Elementem, który najbardziej wyróżnia się na czerwonej obudowie na zdjęciu jest moduł aparatu. Ułożenie obiektywów przypomina to znane ze smartfonów Motoroli. Nie wiadomo jednak na  ile obiektywów zdecydowała się firma, ani jakie będą ich parametry.

Podobnie wielką niewiadomą jest przedni panel urządzenia. Widoczna na nim grafika z hasłem “Never Settle” skutecznie utrudnia określenie czy, a jeśli tak, to jakiego rodzaju wcięcie w ekranie posiadał będzie nadchodzący model.

Wszystkie przyszłoroczne modele OnePlus, niemal na pewno, będzie napędzał nowy, flagowy procesor Qualcomm Snapdragon 855. Nie zanosi się również na to, że firma porzuci swój, oparty na Androidzie, system Oxygen OS.

Warto pamiętać, że zdjęcia mogą przedstawiać tylko jeden z prototypów spodziewanych telefonów, a finalny wygląd urządzenia może znacząco odbiegać od tego prezentowanego na fotografiach.

Źródło: Ishan Agarwal, OnePlus

More Stories
Pyrkon 2016 – relacja