0

Amerykański gigant z Mountain View już od jakiegoś czasu sukcesywnie wprowadza na naszym rodzimy rynek kolejne swoje usługi. Z tych podstawowych możemy korzystać już od pewnego czasu, jednak wielu czeka na jedną szczególną usługę – Asystenta Google w naszym rodzimym języku. Samo Google już od dłuższego czasu pracuje nad odpowiednim przygotowaniem wersji polskiej, choć pierwsze wzmianki o dacie premiery w Polsce asystenta wspominały, że Amerykanie wyrobią się jeszcze przed końcem bieżącego roku. Widać na to, że premiera nieco się obsunie, ale na szczęście dla nas niezbyt długo.

Data debiutu Asystenta Google nie jest jeszcze ostatecznie przesądzona, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już w połowie stycznia będziemy mogli porozmawiać z asystentem w języku polskim. Skąd zatem wiemy, że 15 stycznia jest tym terminem startu usługi w Polsce? Do redakcji portali technologicznych wpłynęły zaproszenia na event, który odbędzie się właśnie w połowie stycznia o godzinie 19. Co prawda nie wiemy oficjalnie czego dotyczyć będzie spotkanie, ale po grafice możemy się domyślić, że będzie dotyczyć właśnie polskiej wersji Asystenta Google, bo właśnie przedstawia ona zapis przykładowej rozmowy z asystentem. Dodać trzeba jeszcze jedno, mianowicie powyższa data może oznaczać, że powoli będzie wdrażany asystent i nie każdy użytkownik będzie mógł korzystać w pełni od tej daty.

Osobiście czekam na Asystenta Google w języku polskim od czasu do czasu korzystałem z niego w angielskim i jest to potężne urządzenie zakładając, że wiemy jak z niego korzystać na co dzień. Korzystaliście z Asystenta Google? Zachód warty świeczki? Dajcie znać co sądzicie na ten temat.

Lenovo Z5 Pro GT oraz Lenovo Z5s oficjalnie zaprezentowane

Wcześniejszy wpis

Nowy model OnePlus na zdjęciu

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android