0

Ilość plotek związanych z nadchodzącą nową generacją smartfonów koreańskiego producenta cały czas się zwiększa. Oczywiście zapewne większość z nich faktycznie nie będzie miała 100% odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale mogą ukierunkować nas w jaką stronę zmierzają najnowsze urządzenia Samsunga. To, że najpewniej Koreańczycy zaprezentują aż trzy modele równocześnie – Samsung Galaxy S10 Lite, Samsung Galaxy S10 oraz największy spośród całej linii Samsung Galaxy S10+. Najnowsze plotki wskazują, że wszystkie te modele mają być dostępne w nieco innych wersjach kolorystycznych.

Według przeciekowych informacji najtańszy model spośród całej gamy czyli Samsung Galaxy S10 Lite będzie dostępny w kilku ciekawych kolorach żółtej, białej, czarnej, zielonej, niebieskiej. W tym momencie nie wiemy czy Koreańczycy któryś z tych kolorów przygotują w gradiencie, ale zapewne taki „ficzer” zostawią sobie na droższe modele.

Droższa wersja Galaxy S10 ma być dostępna w nieco okrojonej gamie kolorystycznej, choć nadal każdy powinien znaleźć coś dla siebie i model ten będzie występować w wersji białej, czarnej zielonej oraz niebieskiej. Brakuje przede wszystkim żółtej barwy, która rzekomo ma być zarezerwowana na wyłączność dla tańszego modelu. Jeśli chodzi o pozostałe wersje urządzenia to według plotek Galaxy S10 ma pojawić się po raz pierwszy w wersji z ceramiczną obudową i ta ma być dostępna jedynie w bieli i czerni.

Startowa gama kolorystyczna najnowszych flagowców Samsunga wydaje się całkiem wyważona. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a liczę osobiście, że dostaniemy też telefon z gradientem na pleckach. Jak już bywało do tej pory, tak i w przypadku przyszłorocznych flagowców Koreańczycy będą sukcesywnie dodawać na kolejne rynki na świecie specjalne wersje kolorystyczne najbardziej popularnych modeli. Jak w praktyce całość będzie wyglądać przekonamy się zapewne w okolicach lutego przyszłego roku. Wtedy to Samsunga zaprezentuje całą rodzinę urządzeń z linii Galaxy S10. Czekacie na najnowsze flagowce koreańskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com

HTC Desire 12s – nowy, drogi i brzydki telefon HTC

Wcześniejszy wpis

Sony Xperia XZ4 ze specyficznym ekranem?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy