0

Xiaomi Mi Mix 3 to jedno z ciekawszych urządzeń, które zostało zaprezentowane w ostatnim czasie na świecie. Co prawda jak na razie czekamy na jego wersję globalną, która między innymi będzie dostępna w Polsce, ale w chwili pisania tego newsa Xiaomi Mi Mix 3 jest dostępny jedynie w Chinach. Jednak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że już niebawem, telefon ten pojawi się na europejskich półkach sklepowych, w tym także polskich.

Według przeciekowych informacji Xiaomi Mi Mix 3 zostanie w Europie wyceniony dokładnie na 529,90 euro co w przeliczeniu na złotówki wychodzi około 2270 zł. Trzeba wziąć uwagę, że u nas ceny urządzeń mobilnych czy w ogóle technologii są nieco wyższe, więc realnie patrząc kwota za jaką przyjdzie nam zapłacić za najnowszego flagowca chińskiego producenta to 2499 zł. Nie jest to niska kwota jak na chińskie urządzenie, jednak z drugiej strony z całą pewnością jest to urządzenie z najwyższej półki. Bardzo dobre podzespoły – dla przypomnienia Snapdragon 845 wraz z 6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego praktycznie bezramkowy wyświetlacz, ciekawy slider i świetny nieco podrasowany aparat. To wszystko sprawia, że jeśli chodzi o najwyższą półkę niewiele urządzeń może się równać z Xiaomi Mi Mix 3. Cóż jak na razie powyższa cena jest jedynie ogólna informacją, zapewne na oficjalny debiut flagowca Chińczyków przyjdzie nam poczekać do 2019 roku.

Myślę, że 2499 zł to rozsądna propozycja za taki telefon, choć liczę skrycie, że Xiaomi Mi Mix 3 zostanie wyceniony podobnie jak podstawowa wersja Xiaomi Mi 8 czyli około 2299 zł, a model oznaczony cyfrą osiem stanieje poniżej 2000 zł. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne informacje. Jesteście zainteresowani zakupem Xiaomi Mi Mix 3? Jaka cena jest dla Was adekwatna dla możliwości tego telefonu? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o całej sprawie.

Źródło: gsmarena.com

Wiemy praktycznie wszystko o Huawei Nova 4

Wcześniejszy wpis

Specjalna edycja Lenovo Z5s z 12 GB pamięci RAM ?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android