0

Tak na dobrą sprawę w bieżącym roku mamy jeszcze jedną premierę, która odbędzie się już na początku przyszłego tygodnia. Dlatego też sezon plotek na kolejny rok można z całą pewnością uznać za otwarty. Już wcześniej otrzymywaliśmy pierwsze dosyć enigmatyczne informacje związane z kolejnymi urządzeniami, ale dotyczyły one przede wszystkim smartfonów składanych, które niemal w całości pochłonęły uwagę fanów mobilnych technologii w ostatnim czasie. Jednak wracamy nieco na ziemię, prócz składanych telefonów przecież ujrzymy także „zwykłe” urządzenia. Jednym z nich z całą pewnośćią będzie nowa generacja flagowców od chińskiego producenta czyli Huawei P30 Pro. Dziś poznaliśmy pierwsze informacje właśnie na temat tego modelu.

Tych nowości nie jest zbyt wiele. Po pierwsze ekran zostanie przygotowany w technologii AMOLED, co nie jest jakimś szczególnym zaskoczeniem, bowiem wcześniejsze wersje tych flagowców również korzystały z tego rozwiązania. Po drugie będziemy mieć notcha, co prawda nie zdradzono czy zostanie on w tej formie co był, jednak myślę, że po ostatniej zmianie trendu uświadczymy co najwyżej łezki, podobnej do tej znanej z OnePlus 6T. Możemy w tym wypadku na pewno wykluczyć dziurę w ekranie czy inne rozwiązanie w postaci np. slidera. Po trzecie podobnie jak w ostatnim flagowcu z linii Mate tak i w Huawei P30 Pro będziemy mieć zakrzywiony podwójnie wyświetlacz. Po czwarte i już ostatnie, ekran zostanie wyprodukowany przez LG lub BOE.

Jak sami widzicie Huawei jeśli chodzi o wyświetlacz w swoim przyszłorocznym flagowcu nie planuje kolosalnych zmian. Raczej będzie to ewolucja, drobne zmiany, myślę że większość ciekawszych rozwiązań, bardziej innowacyjnych będzie zaimplementowanych w składanym telefonie chińskiego producenta. Jednak jak na razie nie wiemy o nim nic więcej niż, że po prostu powstaje. Czekacie na najnowszy flagowiec Huawei? Dajcie znać w komentarzach czego oczekujecie od Huawei P30 Pro.

Źródło: phonearena.com

Vivo NEX – Czy dwa ekrany to dobry pomysł?

Wcześniejszy wpis

Kruger&Matz Live 7 – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy