0

Plotki, ploteczki, tych w ostatnim czasie jest jakby nieco mniej. Może okres przedświąteczny nie do końca sprzyja większym premierom, a także pojawianiu się nowych informacji związanych z nowościami na rynku mobilnych technologii. Jednak mimo wszystko jeszcze przed świętami będziemy mogli poznać trzy zupełnie nowe smartfony czyli Lenovo Z5S, Samsung Galaxy A8S oraz Honor Nova 4. Te telefony poznamy do 17 grudnia bieżącego roku, a na jakie premiery możemy oczekiwać na początku 2019? Możliwe, że jedną z nich będzie właśnie Xiaomi Mi Note 4.

Xiaomi Mi Note 4 ma działać pod kontrolą najnowszej odsłony układu od Qualcomma ze średniej półki czyli Snadpragonie 710 wraz z 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Do tego dojdzie w zależności od wersji 64 GB lub 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Co do reszty specyfikacji jest ona mocno lakoniczna. Xiaomi Mi Note 4 zostanie wyposażony w moduł NFC, podwójny główny aparat, a także przedni obiektyw do selfie o matrycy 12 Mpx. Reszta specyfikacji nie jest znana, ale myślę, że wraz ze zwiększaniem się wyświetlaczy w smartfonach musimy się przygotować na ekran w Note 4 o przekątnej co najmniej 6 cali Czy ekran będzie miał notcha, czy jednak chiński producent zdecyduje się na inne rozwiązanie? Tego w tym momencie nie wiemy, ale jeśli faktycznie plotki okażą się prawdą na kolejne informacje nie będziemy zbyt długo czekać.

Na koniec dodam jeszcze informacje związane z ceną. Według pierwszych przecieków wynika, że w chińskich sklepach zostanie wyceniony na 2499 juanów za mocniejszą wersję z 6 GB RAM i 128 ROM, za tę z 64 GB ROM zapłacimy około 200 juanów mniej. W porównaniu do poprzedniej generacji tych urządzeń cena na szczęście nie ulegnie zmianom.

Źródło: phonearena.com

Wyścig o dziurawy ekran – ile znaczy być pierwszym

Wcześniejszy wpis

Android 9.0 Pie ląduje na Xiaomi Mi A1

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy