0

Pisząc kilka dni temu na temat najnowszego procesora od chińskiego producenta byłem niemal pewny, że w niedalekiej przyszłości pierwszy producent zaprezentuje już w pełni działający model smartfona ze Snapdragonem 855 na pokładzie. W sumie nie pomyliłem się. Mowa tutaj oczywiście o najnowszym flagowcu chińskiego producenta czyli Xiaomi Mi Mix 3. Jednak ten model formalnie został oficjalnie zaprezentowany już jakiś czas temu. Skąd tyle zamieszania?

Xiaomi Mi Mix 3 to model który przy swojej premierze wzbudził całkiem pokaźne zamieszanie. Wynikało to przede wszystkim z praktycznie bezramkowej budowy, a przy okazji zastosowaniu slidera. Oba te elementy to wyróżniki tego modelu. W przypadku samych bebeszków urządzenia otrzymaliśmy standard flagowców na 2018 rok czyli duet Snapdragon 845 oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Jednak dobre kilka tygodni po premierze podstawowej wersji Xiaomi zdecydowało się zaprezentować mocniejszą wersję Xiaomi Mi Mix 3. Dokładniej mówić ze Snapdragonem 855, którego oficjalnie poznaliśmy kilka dni temu. Jak na razie nie wiemy czy w ogóle ten model w potężniejszej wersji wyjdzie poza kraj Państwa Środka. Jak na razie traktowałbym Xiaomi Mi Mix 3 ze Snapdragonem 855 trochę jako ciekawostkę, a gdy pojawi się globalnie na sklepowych półkach wówczas będziemy mogli liczyć na to, że również w polskich sklepach będziemy mogli zaopatrzyć się w Xiaomi Mi Mix 3.

Jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia ze stajni chińskiego producenta. Osobiście z niecierpliwością oczekuje momentu, w którym to będzie dostępny Xiaomi Mi Mix 3 nawet w podstawowej wersji w Polsce. Aktualnie najbardziej realną datą debiutu wydaje się styczeń przyszłego roku.

Czekacie na Xiaomi Mi Mix 3 w Polsce? Czy jednak wolicie wersję ze Snapdragonem 855? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: informacja prasowa

LG Android One X5 zadebiutował na japońskim rynku

Wcześniejszy wpis

Nokia 8.1 – mocny, ale drogi średniak

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android