0

Producenci sprzętu mobilnego coraz częściej zwiększają swoje zasięgi jeśli chodzi o kategorię swoich produktów. Xiaomi produkuje już niemal wszystko od sprzętu do sprzątania skończywszy na inteligentnych deskach sedesowych, podobnie Samsung. Jeśli chodzi o Huawei ten rozszerza swoje zasięgi stopniowo. Jakiś czas temu wszedł on na rynek laptopów i najpewniej wkrótce dołączą kolejne urządzenia. Dlatego też przy rozszerzanych wciąż kategoriach sprzętu producenci pozwalają sobie na otwieranie własnych sklepów. Nikogo w tym momencie nie dziwią Brand Store Samsunga czy sklepy Xiaomi, a do tej grupy dołącza właśnie Huawei.

Już za nieco ponad tydzień w warszawskiej galerii handlowej Arkadia Huawei otworzy swój pierwszy w Polsce sklep. Dokładniej mówiąc nastąpi to 15 grudnia bieżącego roku. Co wiemy na temat sklepu? Przede wszystkim będzie w nim zatrudnionych 18 osób w tym aż 6 osób zajmujących się serwisem urządzeń Huawei. Po drugie do naszej dyspozycji oddanie zostanie 227 metrów kwadratowych, na których będziemy mogli zapoznać się z całą gamą produktów marki Huawei. Feta związana z otwarciem sklepu będzie trwała aż dwa dni – 15 i 16 grudnia. Chiński producent zapowiedział całą gamę atrakcji począwszy od konkursów poprzez spotkania z ambasadorami marki między innymi Sarsą i Anią Lewandowską.

Oczywiście jak przystało na dobre otwarcie sklepu Huawei przygotował zestawy promocyjne. Dokładniej mówiąc dwa w skład pierwszego wchodzi najmocniejszy smartfon od Chińczyków czyli Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT oraz koszulka reprezentacji Polski. Koszt całego zestawu to 4299 zł, natomiast tańsza wersja to Huawei Mate 20, tablet Huawei MediaPad T5 oraz koszulka z podpisami. Druga paczka została wyceniona na 2999 zł. Jak zostać szczęśliwym posiadaczem któregoś z wcześniej wymienionych zestawów? Dzwonicie do 14 grudnia na numer 800 811 110 rezerwujecie jeden z zestawów i w dniu otwarcia przychodzicie do sklepu by go odebrać. Zestawy promocyjne wydają się całkiem kuszące i co ważne dla odwiedzających sklep w dniu premiery nie będzie szaleńczego pościgu po tańsze produkty dla X pierwszych klientów.

Dajcie znać co sądzicie o otwarciu sklepu Huawei w Polsce? Czy odwiedzacie takie dedykowane sklepy?

Źródło: informacja prasowa

Jednak Snapdragon 855, a nie 8150 będzie flagowym układem Qualcomma

Wcześniejszy wpis

LG Android One X5 zadebiutował na japońskim rynku

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android