0

W ostatnich tygodniach Bethesda czyli twórcy serii The Elder Scrolls nie mają dobrej passy. Nie tak dawno odbyła się premiera dużej produkcji Fallout 76, niestety gra nie została zbyt przychylnie odebrana zarówno wśród graczy jak i dziennikarzy. Ilość problemów technicznych czy spore uproszczenia produkcji niemal w całości przysłoniły jakąkolwiek przyjemność z gry. Czarę goryczy dodatkowo przelała edycja kolekcjonerska, która w dużej mierze w ogóle nie przypomina tej z zapowiedzi i pierwszych wizualizacji. Fani gry Fallout nawet rozpoczęli przygotowania do pozwu zbiorowego i myślę że akurat w tej ostatniej rzeczy niewiele dojdzie do skutku, ale z całą pewnością wizerunkowo firma straci naprawdę ogromne zaufanie. Dlatego też kolejna produkcja, co prawda nie tak spektuakularna jak Fallout 76 miał być mobilny The Elder Scrolls, jednak dzień przed premierą Bethesda przesunęła ją na bliżej nieokreślony czas.

Serii The Elder Scrolls nie muszę chyba nikomu przedstawiać, to pełnokrwisty RPG. Dotychczasowe pełnoprawne tytuły z tej linii to przede wszystkim gry stworzone z myślą o komputerach. Do naszej dyspozycji zostaje otwarty ogromny otwarty świat, masa ilość zadań i ciekawa linia fabularna. To są chyba najbardziej charakterystyczne elementy całej serii. Fani mobilnych technologii od dawna czekają na podobną produkcję, jednak przez naprawdę długi okres czasu nie było godnej wersji przeznaczonej na smartfony. Na szczęście dla nas mobilnych graczy sytuacja uległa mocnej poprawie, kiedy to Bethesda zapowiedziała mobilną odsłonę gry The Elder Scrolls Blades. Po pierwszych gameplay’ach całość wygląda naprawdę smakowicie i wydaje się tym na co czekają gracze. Widać jednak Bethesda chce dopieścić tytuł, by nie powtórzyć błędu z Fallout 76. Kiedy w takim razie ujrzymy The Elder Scrolls Blades? Dokładnej daty premiery nie znamy, ale znając aktualne trendy na rynku wydaje się realnym terminem pierwszy kwartał przyszłego roku.

Jeśli chcecie zapisać się do bety produkcji możecie to zrobić przez tę stronę. Gra dostępna będzie zarówno na Androidzie jak i iOS. Co myślicie o The Elder Scrolls Blades? Tak rozbudowana produkcja w ogóle ma rację bytu na smartfonach czy tabletach? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o całej sytuacji.

Źródło: phonearena.com

OnePlus 6t McLaren Edition – Salute to Speed

Wcześniejszy wpis

Walki między graczami już wkrótce w Pokemon Go

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android