0

Zaczyna się już okres plotek dotyczących urządzeń, które pojawią się na początku przyszłego roku na sklepowych półkach. Największym zainteresowaniem z całą pewnością cieszą się nowinki związane ze smartfonami składanymi, jednak między nimi pojawiają się kolejne, które związane są przede wszystkim już z bardziej standardowymi rozwiązaniami. Nowa generacja procesorów zawsze wzbudza duże zainteresowanie ze strony fanów mobilnych technologii, a pierwszy model z tym układem jest dobrze przebadany i sprawdzany pod kątem wydajności. Dlatego też producenci sprzętu mobilnego starają się jak najszybciej wprowadzać swoje urządzenia z flagowym układem. Widać, że w tym roku czy na początku przyszłego to Lenovo wypuści jako pierwsze telefon ze Snapdragonem 8150.

lenovo

Telefon ma zostać wyposażony w duży 6,3 calowy wyświetlacz, który pracuje z maksymalną rozdzielczością Full HD+. Sercem urządzenia najpewniej będzie wcześniej wspominany przeze mnie Snapdragon 8150, do tego dojdzie co najmniej 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Nowością wśród urządzeń Lenovo będzie również potrójny główny obiektyw aparatu. Jak na razie nie znamy konkretnej specyfikacji poszczególnych „oczek” w telefonie. Ze zdjęć wynika, że będą one rozmieszczone w identyczny sposób w jak konkurencyjnym Huawei P20 Pro. Specyfikację uzupełnia bateria o pojemności 3210 mAh. Warto również wspomnieć o notchu, ten co prawda będzie, ale zostanie zminimalizowany do absolutnego minimum czyli tak zwanej łezki. Całość na pierwszych zdjęciach wygląda poprawnie, nie mamy konkretnego nowego charakterystycznego designu od Lenovo. Urządzenie zostało najpewniej wykonane ze szkła, a dodatkowo na jego pleckach znajduje się czytnik linii papilarnych.

Jak sami widzicie najnowsza propozycja od Lenovo wygląda naprawdę dobrze. Jednak kiedy i czy w ogóle ten model pojawi się na naszych rodzimych półkach sklepowych zależy od wielu czynników i jak na razie musimy się uzbroić w cierpliwość aż do oficjalnej prezentacji urządzenia. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani takim modelem od Lenovo.

Źródło: phonearena.com

Chińczycy zaczną produkcję dużo wydajniejszych ogniw do smartfonów

Wcześniejszy wpis

Nokia 9 – pięć obiektywów w smartfonie już niedługo

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android