0

Assassin’s Creed to marka gier komputerowych znana na całym świecie. Francuski deweloper stworzył ją ponad 10 lat temu, wówczas była jedna z ciekawszych produkcji, która ukazała się na rynku gier. Przez te lata doczekaliśmy się kilkanaście odsłon całej franczyzy Assassin’s Creed. Mieliśmy pełnoprawne kontynuacje jak i spinoff, które rozbudowywały świat zabójców. Fani mobilnych rozgrywek również otrzymywali produkcje, czasem lepsze, czasem gorsze, ale mimo wszystko w Assassin’s Creed można było zagrać niemal na wszystkich platformach. Ubisoft jakiś czas temu zapowiedział nową mobilną odsłonę -Assassin’s Creed Rebellion, która właśnie wylądowała w sklepie Google Play oraz iOS.

Czym jest Assassin’s Creed Rebellion? Ciężko przyporządkować ją do jednego konkretnego schematu. Naszym głównym zadaniem jest zarządzenie bractwem asasynów. Musimy dbać o całą ekonomię i rozwój. Do wykonania mamy proste misje, w których jesteśmy prowadzeni za rączkę. Już na pierwszych zwiastunach i materiałach z produkcji widać było, że twórcy poszli w bardziej komiksową, kreskówkową konwencję. Cała gra jest mocno kolorowa i nie wszystkim może się podobać taka wersja przedstawienia asasynów, choć moim zdaniem akurat w żadnym przypadku nie mam problemu z konwencją.

Warto wspomnieć, że gra zarówno na system sygnowany zielonym robocikiem jak iOS dostępna jest zupełnie za darmo, więc jeśli tylko macie ochotę możecie przetestować  Assassin’s Creed Rebellion na swoich smartfonach. To, że produkcja jest dostępna w obu sklepach bezpłatnie, niestety obarczone jest to mikropłatnościami, które są wplecione w produkcję. Nie są może tak inwazyjne jak w części gier mobilnych, ale mimo wszystko są.

Dajcie znać w komentarzach czy przetestowaliście Assassin’s Creed Rebellion i czy Wasze bractwo asasynów się rozrasta.

Honor 10 Lite oficjalnie zaprezentowany

Wcześniejszy wpis

Snapdragon 8150 zostanie zaprezentowany 4 grudnia

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy