0

Chiński producent już od pewnego czasu przyzwyczaił nas do częstych aktualizacji swoich urządzeń. Co prawda przede wszystkim dotyczy to kolejnych wersji autorskiej nakładki Xiaomi, jednak mimo wszystko lista modeli zaktualizowana do MIUI 10 jest naprawdę długa, a w ciągu następnych kilku, kilkunastu tygodni update pojawi się na kolejnych urządzeniach. Dlatego też nie dziwi mnie w żadnym wypadku informacja, że właśnie wystartowała beta Androida Pie oraz MIUI 10 dla flagowca z linii Pocophone F1.

Trzeba wziąć pod uwagę jeden element, jak na razie to oprogramowanie to tylko i wyłącznie beta, więc może działać niestabilnie i sprawiać pewnie niespodzianki. Choć pierwsze informacje spływające od testujących są raczej pozytywne i wskazują na dużą stabilność oprogramowania. Jak zainstalować najnowszą wersję MIUI 10 wraz z Androidem Pie? Wystarczy tak na dobrą sprawę dołączyć do programu beta testów, a tak na dobrą sprawę magia dzieje się sama. Oczywiście dla przypomnienia wszystkie modyfikacje wykonujecie na własną rękę, a przed przystąpieniem do instalacji łatki warto podłączyć się do sieci Wi-Fi, mieć w pełni naładowany telefon, a wcześniej skopiować wszelkie ważne dane z telefonu, bowiem przy aktualizacji wersji beta automatycznie wszystkie dane z pamięci telefonu są kasowane.

Powyższa wersja jest dedykowana przede wszystkim bardziej niecierpliwym użytkownikom, pozostali posiadacze Pocophone F1 myślę, że mogą spokojnie poczekać do wydania oficjalnej wersji oprogramowania przez OTA. Najpewniej zostanie udostępnione jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Źródło: phonearena.com

Samsung Galaxy Note 10 z ekranem 4K?

Wcześniejszy wpis

Składany telefon od Huawei’a zadebiutuje wcześniej niż Samsunga?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android