0

 

Niemiecki leakster odnalazł specyfikację dwóch nowych urządzeń od Asusa ze średniej półki cenowej, dzięki czemu możemy się domyślać, że premiera ZenFone Max M2 i ZenFone Max Pro M2 zbliża się wielkimi krokami. Oto, co wiemy na temat tych smartfonów.

Warto na wstępie zaznaczyć, że Roland Quandt zaznacza, iż nie ma 100% pewności  co do niektórych elementów specyfikacji technicznej. Leakster informuje, że Asus ZenFone Max M2 o oznaczeniu ZB633KL zostanie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+. Pod jego obudową skrywać się ma ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 636 z układem graficznym Adreno 509. Zestaw według przecieku ma być wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB lub 64 GB pamięci wbudowanej. ZenFone Max M2 zaoferuje także podwójny aparat główny, w którym jedno oczko ma się cechować rozdzielczością 13 Mpx.

Przejdźmy do modelu ZenFone Max Pro M2, który ma być pierwszym smartfonem tajwańskiego producenta, który prawdopodobnie będzie wyposażony w potrójny aparat główny, w którym jedno oczko również ma mieć rozdzielczość 13 Mpx. Ten model, podobnie jak wcześniejszy, zostanie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+, 4 GB pamięci RAM, 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Jedyną różnicą ma być procesor, którym w tym przypadku będzie Qualcomm Snapdragon 660 z układem graficznym Adreno 512.

Roland Quandt dodaje, że oba smartfony będą występować także w wariantach na indyjski rynek, które zostaną oznaczone następująco: ZB632KL i ZB634KL.  

Źródło: Twitter (@rquandt)

Google niedługo pokaże światu Pixel 3 Lite?

Wcześniejszy wpis

Jak korzystać z Google Asystent po polsku. Poradnik.

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy