0

Największe tegoroczne premiery mamy już za sobą. Producenci sprzętu mobilnego już raczej nie zaskoczą nas niczym nowym. Część urządzeń jeszcze ma przed sobą oficjalny debiut na sklepowych półkach, lecz oficjalnie poznaliśmy wszystkie najważniejsze modele. Dlatego też pojawiają się coraz częściej przeciekowe informacje na temat przyszłorocznych premier, większość z tych modeli pojawi się na targach Mobile World Congress w Barcelonie lub wcześniej dedykowanych eventach organizowanych przez samych producentów sprzętu mobilnego. Najpewniej tak właśnie się stanie w przypadku nadchodzącego telefonu Lenovo – Moto G7.

W przypadku siódmej generacji średniopółkowej serii nie doczekamy się jakiejś znaczącej rewolucji, bardziej określiłbym to jako ewolucję w dobrą stronę. Sercem urządzenia ma zostać mocny, wydajny układ Qualcomma dokładniej mówiąc Snapdragon 660, do tego dochodzi 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Największą zmianą będzie redukcja notcha do ostatnio coraz popularniejszej łezki. Moim zdaniem rozwiązanie znacznie mniej przeszkadzające i po prostu wygodniejsze. Reszta specyfikacji to duży ponad 6 calowy wyświetlacz, bateria o pojemności 3000 mAh, wsparcie dla technologii Dual SIM, NFC oraz podwójny główny aparat. Najpewniej Moto G7 będzie działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem czyli Androida Pie 9.0.

Jak na razie nie wiemy kiedy dokładnie telefon pojawi się na sklepowych półkach, jednak najpewniej oficjalnie zaprezentowany będzie na zbliżających się targach Mobile World Congress w Barcelonie, a kilka tygodni później będzie dostępny w sprzedaży. Oczywiście jak na razie wszystkie powyższe informacje to tylko plotki, choć jak to bywa w tego typu plotkach tkwi w nich nieco więcej niż ziarno prawdy. Lenovo wraz ze swoją linią urządzeń G idzie w dobrym kierunku, rozwija ją sukcesywnie dodając kolejne nowości. Z drugiej strony przy tak mocniej konkurencji (w średniej półce cenowej) jaką z całą pewnością są urządzenia Xiaomi czy Huawei, Moto G7 będzie się ciężko przebić.

Źródło: phonearena.com

Xiaomi Mi 8 Pro już od jutra w Polsce

Wcześniejszy wpis

Vivo Y95 został zaprezentowany na Filipinach

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android