0

Kilkanaście dni temu premierę miał jeden z ciekawszych smartfonów na rynku – OnePlus 6T. Jest to następca świetnie sprzedającego się OnePlus 6, któremu w stosunku do poprzednika zmniejszono notcha do kształtu łezki, zwiększono baterię o 400 mAh (do pojemności 3700 mAh), odebrano złącze mini jack 3.5mm i umieszczono czytnik linii papilarnych w ekranie.

Producent dotychczas kojarzony z tego, że wsłuchuje się w zdanie użytkowników coraz bardziej zaczyna kroczyć własną ścieżką i stosować rozwiązania, które klienci negują. Szczególnie brak złącza mini jack 3.5 mm dla niektórych był niewybaczalny i na stałe pożegnali się z marką OnePlus. Inni natomiast pobiegli do sklepów, ponieważ pierwszy raz w historii smartfony tego chińskiego producenta pojawiły się w ofercie amerykańskiego operatora T-Mobile.

Bez zmian pozostały standardowe warianty kolorystyczne: Midnight Black (matowy czarny) i Mirror Black (lustrzany czarny). OnePlus znany jest jednak z tego, że z biegiem czasu pokazuje nowe wersje kolorystyczne swojego flagowca. W poprzednich latach prym wiódł dodatkowy wariant czerwony. Na rynku chińskim pojawił się również dodatkowy wariant OnePlus 6T Thunder Purple, który imituje odcień fioletu. Na rynku nie jest to nic nowego, ponieważ podobne gradientowe rozwiązania zaprezentował już pewien czas temu Huawei oraz Honor, a niedawno zapowiedział Samsung dla modelu A9 Star.

Jak poinformował producent ten wariant pojawi się również w Europie i to już za 3 dni – 15 listopada.

OnePlus 6T Thunder Purple w sprzedaży pojawi się w konfiguracji z 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB miejsca na pliki użytkownika. Jego koszt wyniesie 579 euro (około 2500 zł). Pozostałe parametry pozostaną bez zmian i zapewnią świetną wydajność i wygodę użytkowania.

A Wy jak uważacie? Nowy wariant kolorystyczny jest warty uwagi, czy wolicie klasyczny czarny kolor?

Źródło: OnePlus

TP-Link Neffos C9A – recenzja

Wcześniejszy wpis

Już dzisiaj poznamy Xiaomi Mi Mix 3 Lite?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy