0

Dzisiaj już miałem okazję pisać na temat aktualizacji do najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem. Jednak wówczas news dotyczył przede wszystkim najnowszych urządzeń koreańskiego producenta i tak właściwie jedynie do wersji beta. Japoński producent idzie o krok dalej wydając już stabilną wersję dla trzech swoich urządzeń.

Sony już w ubiegłym roku przy okazji aktualizacji swoich urządzeń do Androida Oreo jako pierwsze wydało odpowiednią łatkę. W tym roku co prawda nie byli pierwsi, ale zdecydowanie w ścisłej czołówce, bowiem już we wrześniu update otrzymał flagowiec czyli Sony Xperia XZ3, następnie kolejna generacja. Teraz przyszła kolej na urządzenia z linii XZ1. Mowa tutaj o trzech modelach Sony Xperia XZ1, Sony XPeria XZ1 Compact, a także Sony Xperia XZ Premium. Jak na razie update jest stopniowo udostępniany będzie w wybranych lokalizacjach, a po kilku dniach, gdy nie pojawią się żadne dodatkowe problemy wówczas kolejni użytkownicy dostaną update.

Paczka aktualizacyjna jest całkiem pokaźna, bowiem waży ponad 2,5 GB. Warto całość pobrać przy pomocy Wi-Fi, a także mieć w całości naładowany telefon. Cały proces może trwać nawet kilka godzin. Prócz najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem mamy październikowy pakiet bezpieczeństwa. Dodatkowo Japończycy podrasowali aplikację obsługującą aparat. Mamy między innymi możliwość nagrywania w slow motion w 960 w klatkach na sekundę, a także tryb HDR dla filmów.

Dajcie znać czy update pojawił się na Waszych urządzeniach. Ciekaw jestem czy w najbliższym czasie japoński producent ma również w planach aktualizację pozostałych swoich urządzeń ze średniej półki cenowej.

Źródło: pocketnow.com 

Beta Android Pie 9.0 z One UI już wkrótce dla Galaxy S9, Galaxy S9+ i Galaxy Note 9

Wcześniejszy wpis

Samsung szykuje nową linię urządzeń – Galaxy M

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android