0

Na przestrzeni ostatnich miesięcy koreański producent wykonuje pewne zmiany dotyczące swoich serii. Do tej pory przede wszystkich tryumfy święciły trzy linie urządzeń – Galaxy S, Galaxy A oraz Galaxy J. Te linie urządzeń są najbardziej popularne i najbardziej znane. Koreańczycy mieli modyfikować w znacznym stopniu nazewnictwo i rodzaje linii, jednak do tej pory nie było większych roszad zaplanowanych przez Koreańczyków. Możliwe, że już niedługo do wcześniej wspomnianych trzech podstawowych linii dołączy czwarta – Galaxy M.

Według pierwszych przeciekowych informacji najnowsze modele z linii Galaxy będą dwa, oznaczone jako Galaxy M20 oraz Galaxy M30. Pierwszy z nich będzie dostępny w dwóch wersjach pojemności 32 GB lub 64 GB, natomiast drugi z modeli to 64 GB lub 128 GB.  W ramach oszczędności koreański producent zrezygnować ma z wyświetlaczy Super AMOLED na rzecz LCD. Dzięki czemu telefony te powinny być oferowane w sprzedaży w bardzo korzystnej cenie. Jak na razie nic więcej na temat nadchodzącej linii urządzeń od Koreańczyków nie wiemy. Mam nadzieję, że w niedługim czasie dostaniemy nieco więcej informacji na temat Galaxy M20 oraz Galaxy M30, bowiem jeśli powyższe plotki okażą się prawdą, możemy mieć całkiem dobrą alternatywę dla tańszych rozwiązań Xiaomi czy Huawei.

Jednak jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych doniesień ze stajni koreańskiego producenta. Liczę, że w segmencie najtańszych urządzeń Samsung pokaże swoje możliwości. W innym wypadku pozostaną nam do wyboru rozwiązania z Państwa Środka od Xiaomi, Huawei czy innym producentów.

Źródło: phonearena.com

Trzy telefony Sony otrzymały aktualizację do Androida Pie

Wcześniejszy wpis

TP-Link Neffos C9A – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy