0

Najnowsza wersja systemu sygnowanego zielonym robocikiem pojawiła się w wersji stabilnej pod koniec tegorocznych wakacji. Od tego czasu minęło już dobre kilka miesięcy i powoli kolejni producenci sprzętu mobilnego starają się aktualizować swoje urządzenia właśnie do Androida Pie. Co prawda dla większości użytkowników flagowców (najczęściej tegorocznych) oczekiwania jeszcze trochę będzie, tak dla użytkowników ostatnich trzech najmocniejszych urządzeń ze stajni koreańskiego producenta część rzeczy zdążyła się wyklarować. Mowa tutaj o aktualizacji do Androida Pie dla trzech smartfonów Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9+ oraz największego z całej trójki Samsung Galaxy Note 9.

Kiedy rozpocznie się aktualizacja tego konkretnie nie wiemy. Jak na razie Samsung zapowiedział wydanie całego oprogramowania w wersji beta na wybranych rynkach. Możliwość instalacji wersji beta będzie już od 15 listopada na terenie Niemiec później pojawi się taka opcja dla mieszkańców Korei i Stanów Zjednoczonych. Niestety najnowsza wersja nakładki czyli One UI nie będzie dostępna dla starszych urządzeń koreańskiego producenta.

Samsung długo zwlekał z podaniem konkretnych informacji związanych z datą aktualizacji oprogramowania swoich najnowszych flagowców. Część dużych producentów już wydało odpowiednie łatki, a Samsung milczał, ale po części wiemy już dlaczego. Przygotowywał nową wersję swojej nakładki, która zmienia nieco podejście do obsługi telefonu. Jednak w praktyce całość będzie działać przekonamy się dopiero za jakiś czas kiedy to stabilna wersja One UI trafi na wszystkie telefony Samsunga z najwyższej półki. Czekacie na update do Androida Pie i One UI? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Neffos C9 trafił do sprzedaży na polskim rynku

Wcześniejszy wpis

Trzy telefony Sony otrzymały aktualizację do Androida Pie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android