0

Do tej pory chiński producent i nasz rodzimy dystrybutor nie chwalił się kiedy oficjalnie zadebiutuje telefon dla graczy – Xiaomi Black Shark. Polityka wydawnicza Chińczyków wskazywałaby, że niedługo po oficjalnej prezentacji telefon będzie dostępny na sklepowych półkach nie tylko w Chinach, ale również w europejskich sklepach. Jednak od premiery urządzenia dla graczy minęło już dobre kilka miesięcy (zapowiedziano już w między czasie kolejną generację Black Shark), a telefonu ani widu ani słychu, ale widać, że w najbliższych dniach sytuacja ulegnie zmianie.

Xiaomi oficjalnie potwierdziło, że telefon trafi do Europy.  Wśród krajów w których będzie możliwość zakupu Xiaomi Black Shark jest również Polska. Sumarycznie urządzenie zadebiutuje na ponad dwudziestu rynkach. Telefon pojawi się na sklepowych półkach już w przyszłym tygodniu, dokładniej mówiąc 16 listopada.  Nie wiemy dokładnie w  jakiej cenie Xiaomi Black Shark  pojawi się w Polsce, myślę jednak, że w niedługim czasie nasz rodzimy dystrybutor rozwieje wszelkie wątpliwości.

Dla przypomnienia Xiaomi Black Shark to urządzenie z najwyższej półki. Sercem jest najmocniejszy układ Qualcomma czyli Snapdragon 845 wraz z 6 GB lub 8 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB lub 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Telefon wyposażony jest w ekran o przekątnej blisko 6 cali, baterię o pojemności 4000 mAh. Dodatkowo mamy kilka technologii, które powinny ułatwić życie graczom, między innymi specjalny system chłodzenia całego urządzenia.

LG G7 Fit wraz ze słuchawkami LG Tone Platinum oficjalnie w Polsce

Wcześniejszy wpis

Neffos C9 trafił do sprzedaży na polskim rynku

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android