Samsung pokaże światu składany smartfon już 7 listopada

0
samsung logo

Jeśli chodzi o mobilne technologie tak właściwie dwa elementy są w ostatnich tygodniach mocno na czasie – pojawienie się na nowo sliderów. Te zostały zaimplementowane w kilku nowych telefonach. Drugim elementem o którym pisze się więcej w przypadku smartfonów jest składany ekran czy też cały telefon. Wydawałoby się, że wcześniejsze plotki wspominały o premierze pierwszych tego typu urządzeń na przyszły rok, jednak ostatnie wiadomości wskazują, że przynajmniej Samsung przyśpieszył prezentację, a i tak został on wyprzedzony przez mało znanego producenta Royole Flexpai. Teraz widać Koreańczycy chcą wytoczyć najcięższe działa.

Skąd w ogóle całe to zamieszanie i nowe informacje związane ze składanym telefonem Samsunga? Sprawką wszystkiego jest tak właściwie nowe zdjęcie profilowe na kanałach social media koreańskiego producenta. Wskazuje ono, że już 7 listopada bieżącego roku poznamy nowy telefon Koreańczyków. Urządzenie ma zostać wyposażone w dwa wyświetlacze – wewnętrzny i zewnętrzny. Ten pierwszy składany do środka będzie miał przekątną 7,29 cala, natomiast ten drugi 4,58 cala. Jak całość będzie się sprawować tego jak na razie wiemy. Liczę, że dzięki odpowiedniej technologii, również warstwa związana z oprogramowaniem będzie miała co pokazać. Wiemy jeszcze jedną rzecz, że jak na razie Samsung będzie chciał badać rynek mobilnych technologii i nie zamierza produkować więcej niż 100 tysięcy egzemplarzy tego modelu na miesiąc.

Czekam na z niecierpliwością na oficjalną prezentację składanego telefonu od koreańskiego producenta. Liczę, że faktycznie w całości zostanie wykorzystany potencjał, który drzemie w tym rozwiązaniu. Dajcie znać w komentarzach czy czekacie na najnowszą propozycję koreańskiego producenta.

Źródło: phonearena.com