0

HTC od pewnego czasu ogranicza ilość wydawanych urządzeń. Xiaomi czy Honor niemal codziennie prezentują nam nowe smartfony, a odkąd Tajwańczycy borykają się z problemami natury finansowej muszą w znacznie większą ostrożnością wydawać nowe urządzenia. High Tech Computer w bieżącym roku zaprezentował już swojego flagowca, a także telefony z nieco niższej półki cenowej. Każdy z nich na swój sposób był ciekawy, ale hitami sprzedaży z całą pewnością nie były. Dlatego też liczyłem, że kolejny model pozwoli HTC odbić się od finansowego dna.

Jednak pierwsze przeciekowe informacje sugerują, że najnowszy model od High Tech Computer będzie wyposażony w Snapdragona 435. Układ, który z całą pewnością nie należy do najwydajniejszych na rynku. Nadmienię tylko, że został zaprezentowany ponad 2 lata temu, co moim zdaniem nie wróży niczego dobrego jeśli chodzi o przyszłość tego telefonu. A tylko dodam, że aktualnie na rynku mobilnych technologii można znaleźć już następców tego wysłużonego układu, nie mówiąc już o kolejnych średniopółkowych procesorach, które są zauważalnie wydajniejsze.

Miejmy nadzieje, że to wszystko okaże się tylko plotką i jednak HTC zdecyduje się na dodanie znacznie mocniejszego układu do swoich smartfonów. Co sądzicie o najnowszej propozycji od High Tech Computer? Ma rację bytu na tak wymagającym rynku mobilnych technologii? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com

Samsung pokaże światu składany smartfon już 7 listopada

Wcześniejszy wpis

Sony Xperia XA2 Plus – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android