Poznaliśmy polską cenę Samsunga Galaxy A9

0
samsung galaxy a9

Ostatnie tygodnie to tak właściwie codziennym wysyp nowości różnych producentów sprzętu mobilnego. Jednak dopiero teraz większość z nich będzie debiutowało na sklepowych półkach.  Owszem wcześniej poznaliśmy już pełną specyfikację Samsunga Galaxy A9, jednak do tej pory koreański producent nie podzielił się z nami informacją związaną z konkretną, polską ceną Galaxy A9.

Dla przypomnienia Samsung Galaxy A9 to smartfon, który jako pierwszy model od Koreańczyków ma zaimplementowany główny aparat składający się z czterech obiektywów. Sercem urządzenia jest mocny średniopółkowy układ Qualcomma, dokładniej mówiąc Snapdragon 660 wraz z 6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, którą bez przeszkód można rozszerzyć przy pomocy karty pamięci microSD. Do tego dochodzi duży 6,3 calowy wyświetlacz, wcześniej wspomniany poczwórny główny aparat, bateria o pojemności 3720 mAh. Całość ma działać pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem oznaczonym numerem 8. Oczywiście jak we wszystkich telefonach koreańskiego producenta tak i tutaj mamy do czynienia z autorską nakładką. Więcej o tym modelu możecie przeczytać  z newsa. 

samsung galaxy a9 cena

Na koniec zostawiłem informację związaną z ceną, jak na razie nie jest ona oficjalna, lecz pojawiła się w sklepie związanym z elektroniką. Niestety tak jak się spodziewałem, Samsung mocno się ceni za swoje urządzenia formalnie ze średniej półki. Bowiem Galaxy A9 został wyceniony na 2499 zł, zakładając, że w podobnej a nawet niższej cenie można znaleźć urządzenia, które pod względem wydajności będą wyprzedzać propozycję Samsunga o co najmniej długość. Decydującym elementem z całą pewnością będzie poczwórny aparat, jeśli będzie robił rewelacyjne zdjęcia, wówczas możliwe, że Samsung Galaxy A9 się obroni. W innym wypadku może nie być już tak różowo. Jesteście zainteresowani zakupem najnowszej propozycji od Samsunga? Dajcie znać w komentarzu.