0

Właśnie rozpoczęła się uczta dla fanów gier od Blizzarda, a ten twórca ma w swoim portfolio całkiem pokaźną liczbę niezwykle ciekawych tytułów. Wśród nich między innymi możecie znaleźć Warcrafta, Hearthstone czy Diablo. Rodzina tej ostatniej produkcji niebawem się powiększy o nowy tytuł i dosyć niespodziewanie o grę stworzoną z myślą o smartfonach. Mowa tutaj o produkcji pod tytułem Diablo Immortal, która zmierza właśnie na Androida i iOS.

Do tej pory Blizzard niezbyt wiele miał tytułów stworzonych z myślą o mobilnych technologiach, owszem pojawiały się tytuły takiej jak Hearthstone, jednak to była tylko konwersja z wersji na komputery. Wersja, która właśnie jest tworzona przez Blizzarda to nie konwersja, lecz tytuł od podstaw tworzony z myślą o smartfonach. Po pierwsze historia będzie wypełniać lukę pomiędzy drugą, a trzecią pełnoprawną produkcją. Rozwiązanie o tyle ciekawe, że każdy będzie mógł uzupełnić wiedzę na temat świata Sanktuarium. Do naszej dyspozycji zostanie oddane 6 różnych klas (znanych notabene z dużej wersji Diablo III) mnicha, nekromatę, łowcę demonów, barbarzyńcę, czarownicę oraz krzyżowca. Każda z nich będzie miała swój własny nowy zestaw umiejętności. Całość po pierwszym gameplay’u pod względem stylistycznym przypomina mocno podstawową odsłonę Diablo.

Jak na razie nie wiemy dokładnie kiedy oficjalnie Diablo Immortal zadebiutuje na Androidzie oraz iOS. Drugą niewiadomą z  całą pewnością jest model w jakim będzie dystrybuowana produkcja. Najpewniej będzie to gra darmowa z mikropłatnościami, choć na ostateczną wersję będziemy musieli poczekać na kolejne oficjalne informacje. Jak na razie musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejne nowości, a myślę że Blizzard ma ciekawy pomysł na rozwój produkcji, jedynie musimy pozwolić na pokazanie pełnych możliwości twórców Diablo.

Samsung Galaxy Watch – recenzja

Wcześniejszy wpis

Alcatel 1X – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android