0

Ile czasu potrzeba, by zarezerwować wakacje marzeń? Z nową aplikacją mobilną Biura Podróży ITAKA zrobisz to w kilka minut! Sprawdź, co możesz dzięki niej osiągnąć.

Aplikacja mobilna ITAKI – wakacje w zasięgu ręki

Ekspansywny rozwój urządzeń mobilnych i praktycznie nieograniczony dostęp do Internetu sprawił, że nie lubimy czekać. Nie chcemy czekać. Często działamy pod wpływem impulsu. Wystarczy choćby reklama na bilbordzie, by zapragnąć znaleźć się po drugiej stronie kuli ziemskiej. Czy chcemy czekać, aż znajdziemy się w domu i wygodnie usiądziemy przed komputerem? Nie! Chcemy rezerwować wycieczkę, teraz, natychmiast, w jednej chwili. Właśnie dlatego Biuro Podróży ITAKA wprowadziło nową, ulepszoną wersję swojej aplikacji mobilnej. Teraz wymarzone wakacje można zarezerwować np. jadąc tramwajem, autobusem, stojąc w długiej i nudnej kolejce w markecie.

Co wprowadza nowa aplikacja mobilna ITAKI?

Przejrzystość, czytelność, intuicyjność obsługi – to główne zalety nowej wersji aplikacji mobilnej ITAKI. Wystarczy się zalogować i… już można rezerwować. Udoskonalone filtry wyszukiwania pozwolą znaleźć ofertę skrojoną na miarę potrzeb. Łatwo wyselekcjonujemy oferty last minute i all inclusive, sprawdzimy oferty wczasów stacjonarnych, wycieczek objazdowych, jak również wycieczek fakultatywnych. Możemy zarezerwować wycieczkę lub dodać do „ulubionych” i tym samym zagwarantować sobie powiadomienia o zmianie ceny. W panelu klienta znajdziemy ostatnio przeglądane oferty – to duża wygoda, nie musimy wyszukiwać od nowa tego, co już raz sprawdzaliśmy. Dzięki wbudowanej historii przeglądania używanie aplikacji jest jeszcze wygodniejsze.

Aplikacja jest w stanie całkowicie zastąpić tradycyjne logowanie przez komputer stacjonarny. W ten sposób, będąc poza domem, nie jesteśmy odcięci od informacji. Warto też podkreślić, że przed planowanym terminem wyjazdu w panelu klienta pojawią się przydatne informacje na temat miejsca, do którego się udajemy (dzięki aplikacji klient ma dostęp do galerii zdjęć i video) oraz kalkulator walut uwzględniający aktualne ceny waluty kraju, w którym będziemy wypoczywać.

Dla kogo aplikacja mobilna ITAKI?

Chciałoby się powiedzieć: dla wszystkich. Jednak trzeba uściślić: aplikacja dostępna jest dla użytkowników smartfonów z systemem Android oraz użytkowników iPhonów.
Ponadto będzie przydatna nie tylko dla osób, które za pośrednictwem Biura Podróży ITAKA chcą zarezerwować wycieczkę, ale także dla tych, które potrzebują jedynie dokonać rezerwacji noclegu. Specjalnie dla nich powstała sekcja: hotele z dojazdem własnym.

Link do pobrania aplikacji mobilnej: https://www.itaka.pl/aplikacje-mobilne/

Play Pass – abonament dla mobilnych graczy od Google’a

Wcześniejszy wpis

Honor Play – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Artykuły