0

Kilka dni temu na chińskim rynku Xiaomi zaprezentowało światu swojego kolejnego flagowca. Model ten wyróżnia się kilkoma elementami, które z całą pewnością mogą być wyróżnikiem i tym co przekona część odbiorców do zakupu ich modeli. Mamy ciekawy slider, front telefonu to niemal w całości wyświetlacz i bardzo dobry aparat. Aparat, który tak na dobrą sprawę pod względem technicznych aspektów w ogóle nie został zmieniony w porównaniu do Xiaomi Mi Mix 2S oraz Xiaomi Mi 8, a według najpopularniejszego serwisu, który zajmuje się tematyką mobilnej fotografii ten najnowszy model – Xiaomi Mi Mix 3 zostawia daleko w tyle całą konkurencję, a także pozostałe modele chińskiego producenta. W czym takim razie tkwi sukces aparatu w Mi Mix 3?

Przede wszystkim w udoskonalonym oprogramowaniu, dzięki któremu z samych aparatów można wycisnąć znacznie więcej. Wydawać by się mogło, że niby oprogramowanie nie może mieć aż tak znaczącego wpływu, a jednak. Dlatego też Xiaomi już teraz zapowiedziało, że zarówno Xiaomi Mi Mix 2S otrzyma odpowiedni update, jak i ostatni główny flagowiec czyli Xiaomi Mi 8. Czy faktycznie po zaktualizowaniu wszystkie trzy modele, będą zapewniać identyczne osiągi okaże się podczas testów, jednak z całą pewnością nieco starsze smartfony Xiaomi zyskają na takiej łatce.

Myślę, że Xiaomi bardzo dobrze zrobiło zapowiadając taki update dla swoich pozostałych modeli. Widać, że dbają o swoich klientów, a nie zostawiają ich na pastwę losu co z całą pewnością się ceni. Jak na razie nie wiemy kiedy aktualizacji trafi na poszczególne modele, ale myślę, że realną datą jest koniec bieżącego roku. Czekacie na update od Xiaomi dla Waszych telefonów?

Źródło: pocketnow.com

Pierwsze zdjęcia Zenfone 6

Wcześniejszy wpis

Zgadnijcie ilu użytkowników korzysta aktualnie z Gmaila

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android