0

W ostatnim czasie praktycznie nie ma dnia byśmy nie pisali o urządzeniach Xiaomi. Ostatnie tygodnie to istne szaleństwo premier chińskiego producenta, zwieńczone dużą premierą kolejnego flagowca – Xiaomi Mi Mix 3. Jednak w tym roku mieliśmy naprawdę bardzo dużo różnych nowych urządzeń. Tak ich poziom nadal prezentuje się wysoko. To jednak nie wszystko szczególnie w Polsce Xiaomi ma bardzo dobrą passę, czego dowodem są nowe sklepy pojawiające się jak grzyby po deszczu w największych polskich miastach. Sukces Xiaomi można dopatrywać przede wszystkim w dobre jakości urządzeń, a przy tym niskiej cenie.

Xiaomi już pod koniec ubiegłego roku zakładało, że sprzeda ponad 100 milionów urządzeń, jednak do końca realizacji planu nieco zabrakło. W tym roku z całą pewnością wynik uda się zdecydowanie poprawić bo już pod koniec października Chińczycy sprzedali ponad 100 milionów swoich urządzeń na całym świecie. A trzeba wziąć pod uwagę kilka dodatkowych elementów. Zbliża się okres największych akcji promocyjnych w Chinach 11 listopada mamy Dzień Singla, później Black Friday oraz Cyber Monday, a do tego wszystkiego jeszcze okres świąteczny. To wszystko sprawia, że Xiaomi może jeszcze sprzedać kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt milionów urządzeń. Wcześniejsze wyniki już wskazywały, że dla Xiaomi będzie to bardzo udany rok. Jako jeden z nielicznych w ogóle miał tak znaczące wzrosty sprzedaży.

Xiaomi jest aktualnie na fali, jednak zapewne na kolejny przyszły rok musi nieco zmienić podejście do swoich telefonów i oferować jeszcze więcej, tak by potencjalni klienci chcieli wymieniać swoje urządzenia na nowsze modele. Co sądzicie o marce Xiaomi?

Źródło: phonearena.com

Xiaomi Mi Mix 3 oficjalnie!

Wcześniejszy wpis

Galaxy S10 z 12 GB pamięci RAM?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android