0

Kolejny rok dla fanów mobilnych technologii może być szczególny. Od dłuższego czasu sami producenci podgrzewają atmosferę publikując nowe bardzo lakoniczne informacje, że cały czas idą pracę nad składanym telefonem. Kilku producentów już teraz zadeklarowało wejście na nową kategorię urządzeń składanych. Jednak do tej pory przede wszystkim dotyczyło to rozwiązań związanych ze smartfonami, jednak widać na to, że koreański producent ma swojego asa w rękawie w postaci składanego tabletu.

Jeśli do tej pory nie zdziwiła Was postać elastycznego telefonu, to tym bardziej nie powinien Was zaskoczyć fakt, że Samsung również rozważa inne opcje. Co prawda jak na razie nie wiedzieliśmy działającego prototypu składanego smartfona czy tabletu od koreańskiego producenta, lecz dzięki informacjom o nowych patentach jesteśmy w stanie nieco więcej sobie wyobrazić potencjalnie jak dane urządzenie mogłoby wyglądać. Zdjęcie, które pojawiło się w internecie nie pokazuje jakiegoś szczególnie rewolucyjnego podejścia do tematu. Ot co, tablet składa się mniej więcej w połowie i co jest nowością mamy coś na wzór uchwytu, tak by można było bezpiecznie trzymać sprzęt bez dodatkowych problemów.

samsung składany tablet patent

Jak na razie nie wiemy nic więcej na temat technologii, która będzie zaprezentowana w przyszłym roku. Na razie patenty wskazują zarówno na testy tabletu jak i smartfona. Możliwe, że Samsung planuje osobną linię urządzeń składanych. Mówiło się już o Galaxy F, więc jeśli plotki okazałyby się prawdą byłby to ciekawy rok fanów mobilnych technologii. Osobiście jednak nie przywiązywałbym się do rozwiązań, które wyciekły do internetu jako patenty. Samsung patentuje niemal każde nowe rozwiązanie, ale z całą pewnością duża część nigdy nie wyjdzie spoza tabliczki patent.

Czekacie na składane telefony i tablety? Bylibyście chętni na zakup podobnego urządzenia?

Źródło: phonearena.com

Oppo R15x oficjalnie zaprezentowany

Wcześniejszy wpis

Dzięki nowej technologii Qualcomma naładujemy nasze smartfony szybciej

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android