0

Końcówka bieżącego roku jest wygląda naprawdę bardzo ciekawie, aktualnie nie ma praktycznie dnia bez większego debiutu. Osobiście mam jeszcze dwie premiery, na które czekam najbardziej. Jedną z nich jest Xiaomi Mi Mix 3 o którym pisałem już kilkukrotnie na łamach MobileWorld24.pl. Teraz przyszła kolej na następny niezwykle ciekawy telefon – Honor Magic 2. O tym modelu mieliśmy okazję już usłyszeć przy okazji ostatnich premier chińskiego producenta, jednak wówczas konkretów nie poznaliśmy. Dziś jednak informacje przeciekowe zdecydowanie odkrywają znacznie więcej kart.

Honor Magic 2 to urządzenie wyposażone w całkiem pokaźnych rozmiarów ekran o przekątnej 6,3 cala, który pracuje w maksymalnej rozdzielczości Full HD. Jest on o proporcjach 19,5:9, więc będzie on jeszcze węższy i dłuższy od innych rozwiązań aktualnie stosowanych na rynku mobilnych technologii. Ważne jest to, że wyświetlacz tak na dobrą sprawę w pełni wypełnia cały front urządzenia. Gdzie w takim razie upchnięto wszystkie czujniki i przednie aparaty? Honor Magic 2 będzie wyposażony w slider, dzięki któremu na wysuwanej krawędzi będziemy mieć trzy aparaty od frontu, a także potrójny główny – 16 Mpx, 24 Mpx oraz ponownie 24 Mpx. Frontowe obiektywy są o matrycach 16 Mpx, 2 Mpx oraz 2 Mpx. Resztę specyfikację uzupełnia najmocniejszy układ chińskiego producenta czyli Kirin 980, do tego dojdzie 6 GB lub 8 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 128 GB lub 256 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Mamy również baterię o pojemności 3400 mAh, a także czytnik linii papilarnych w ekranie.

Specyfikacja telefonu wygląda naprawdę niezwykle ciekawie, a znając zapędy chińskiego producenta, ten doda od siebie całkiem sporo nowości związanych z oprogramowaniem. Po cichu liczę, że Honor zaimplementuje obiektywy faktycznie z najwyższej półki i dzięki czemu otrzymamy sprzęt kompletny. Jak na razie nie wiemy kiedy oficjalnie Honor Magic 2 będzie dostępny w sklepowych półkach, a tym bardziej naszych rodzimych. W przypadku ceny możemy jedynie gdybać, jednak znając politykę cenową chińskiego producenta liczę, na kwotę pomiędzy Huawei Mate 20, a Huawei Mate 20 Pro. Czekacie na Honor Magic 2? Czego oczekujecie od najnowszego flagowca od Honora?

Źródło: pocketnow.com

Walutomat.pl – recenzja aplikacji

Wcześniejszy wpis

Pierwsze zdjęcie wykonane przy pomocy OnePlus 6T

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy