0

Październik wydaje się załadowany maksymalnie jeśli chodzi o wszelkie premiery. A końcówka miesiąca będzie równie ciekawa co reszta. 29 października poznamy oficjalnie najnowszy telefon od OnePlus, dzień później mamy konferencję Apple.

Najnowsze informacje wskazują, że za nieco ponad tydzień poznamy nowe iPady, które będą przypominały najnowsze iPhone’y. Po pierwsze ramki zostaną zredukowane do absolutnego minimum, nie dostaniemy fizycznego klawisza Home, który był swego rodzaju znakiem rozpoznawczym dla wszystkich urządzeń amerykańskiego giganta. Posiadacze nowych iPadów również zyskają Face ID. Jak na razie o nowych iPadach nie wiemy wiele więcej, liczę że Apple jeszcze ma jakieś inne asy w rękawie. Prócz nowości związanej z iPadami, Apple zaprezentuje między innymi nowe komputery Mac.

Na ile wszystkie te plotki staną się prawdziwe przekonamy się już za nieco ponad tydzień, kiedy to będziemy już po konferencji Apple. Czekacie na nowe iPady? Czego się po nich spodziewacie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com

Samsung szykuje wiele nowości na 2019 rok

Wcześniejszy wpis

Samsung W2019 będzie lepszy niż większość Waszych smartfonów. No i do tego ma klapkę!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS