0

Tytuł newsa niczym z babcinych tabloidów, które czytaliśmy podczas nudnych spotkań rodzinnych. Dla laika taki nagłówek nie będzie znaczył niczego wartościowego – przecież takich etui są tysiące!

Problem w tym, że na rynku nie istnieje jeszcze takowe sygnowane logiem firmy z Cupertino. Apple rozpoczęło produkcję własnych etui wraz z premierą iPhone 4. Dotąd pojawiały się różne ich odsłony – głównie skórzane czy też silikonowe.

Patrząc więc na samą firmę, a nie na cały rynek, wprowadzenie takiego typu akcesorium jest czymś wartym uwagi.

Co stoi za taką decyzją? Już tłumaczę. Jest to sprawa bardzo prosta a jej powodem jest jeden z tegorocznych urządzeń Apple. Mam na myśli iPhone XR, który to zadebiutował w wielu wersjach kolorystycznych. Producent chyba uznał, że zasłanianie tego koloru może być głupim pomysłem. Tak właśnie powstało tytułowe etui. Sam iPhone XR jest, wydaje mi się, urządzeniem bardzo innowacyjnym. Oczywiście jak na Apple. Nie dość, że to pierwszy smartfon amerykańskiego koncernu, który wyposażony został w slot DualSIM to jeszcze taka innowacyjna obudowa ochronna!

Przezroczysty, silikonowy case będzie dostosowany do odbiorcy i jego cena nie przekroczy 40 złotych.

Nowy produkt Apple nie będzie nas rozpieszczał jeśli chodzi o koszt. Za przyjemność patrzenia na piękną obudowę przyjdzie nam zapłacić około 45 dolarów. Daje nam to w przybliżeniu 160 złotych i zakładam, że mniej więcej tyle kosztować będzie takowe w polskiej dystrybucji.

Zanim wylejemy wiadro pomyj na amerykańskiego giganta zastanówmy się chwilę jakie to będzie etui. Osoby, które mają przyjemność korzystać z tego typu produktów od Apple bardzo je sobie chwalą. Ich jakość czasami mocno przewyższa to co jest szeroko-dostępne na rynku. Liczę, że przezroczyste plecki też będą górowały nad konkurencją. Szczególnie, że transparentne obudowy mają to do siebie, że z czasem żółkną. Czasami jest to miesiąc, czasami rok. Ale żółkną. Przykro by było gdyby Applowskie etui kosztujące “zaledwie” 160 złotych zżółkło po kilku miesiącach użytkowania. Prawda?

Apple

Źródło: 9to5mac

Prócz Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro poznamy jeszcze jeden telefon

Wcześniejszy wpis

Fortnite wychodzi z bety i jest dostępne dla wszystkich

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy