0

Kolejna generacja urządzeń chińskiego producenta wkracza na nasz rodzimy rynek. Xiaomi dosłownie przed tygodniem oficjalnie zaprezentowało swojego najnowszego średniopółkowego smartfona – Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Już dzisiaj otrzymujemy pierwsze przeciekowe informacje, że najnowszy telefon pojawi się wkrótce również  na naszych sklepowych półkach.

Jak na razie informacje te nie są pewne i trzeba będzie poczekać zapewne jakiś czas na ich potwierdzenie. Jednak moim zdaniem wydają się całkiem prawdopodobne i konfrontując je ze wcześniejszymi już wkrótce będziemy mogli się zaopatrzyć w Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Wkrótce oznacza najpewniej jeszcze październik. W Polsce będą dostępne dwie wersje tego modelu z 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, a także z 4 GB RAM i 64 GB pamięci ROM. Za tę podstawową wersję przyjdzie nam zapłacić 1049 zł, natomiast tę bogatszą będziemy musieli dopłacić 150 zł i finalny koszt to 1199 zł.

Dla przypomnienia Xiaomi Redmi Note 6 Pro to tylko nieco odświeżona wersja poprzednika, który w Polsce można kupić jako Xiaomi Redmi Note 5. Najnowsza generacja phabletu od Chińczyków nieco urosła do 6,26 cala (niestety też zyskała notcha), mamy za to identyczny procesor czyli Snapdragona 636 i w zależności od wersji 3 GB lub 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB lub 64 GB pamięci ROM. Do tego dochodzi duża bateria o pojemności 4000 mAh, podwójny przedni aparat 20 Mpx i 2 Mpx oraz główny 12 Mpx i 5 Mpx ze wsparciem sztucznej inteligencji. Całość na papierze niewiele różni się od poprzednika i jeśli macie Xiaomi Redmi Note 5 to z całą pewnością nie warto go wymieniać na ten model, bowiem różnicy praktycznie nie dostrzeżecie. Co do ceny, telefon został rozsądnie wyceniony choć powiem szczerze, że mimo wszystko jest nieco droższy od Xiaomi Redmi 5 na starcie. I jeśli miałbym teraz wybierać wolałbym zaoszczędzić te 150 zł i kupić poprzednią generację urządzeń tym bardziej, że różnica w specyfikacji nie jest duża. Naszą recenzję Xiaomi Redmi Note 5 znajdziecie pod adresem.

Źródło: gsammaniak.pl

Huawei rozpoczyna aktualizację Mate 10 Pro do Androida Pie 9.0

Wcześniejszy wpis

Poznaliśmy specyfikację potrójnego aparatu w Samsungu Galaxy S10

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android