0

Urządzeń sygnowanych logiem chińskiego producenta cały czas przybywa. Jeśli oficjalnie nie jest dostępny w Polsce bez większych problemów można ściągnąć dany model z Chin, jednak takich urządzeń jest zdecydowanie mniej, bowiem odkąd pojawiają się regularnie telefony w polskiej dystrybucji takich luk jest znacznie mniej. Do tej pory próżno było szukać największego modelu od chińskiego producenta – Xiaomi Mi Max 3. Sytuacja na szczęście dla nas uległa poprawie i telefon ten jest już dostępny na naszych rodzimych półkach sklepowych.

Dla przypomnienia Xiaomi Mi Max 3 to prawdziwy olbrzym. Telefon został wyposażony w ekran o przekątnej 6,9 cala, który pracuje z maksymalną rozdzielczością Full HD+. Sercem urządzenia jest średniopółkowy Snapdragon 636, do tego dochodzi jeszcze 4 GB pamięci operacyjnej RAM i 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Specyfikację uzupełnia ogromna bateria o pojemności 5500 mAh, co ważne producent nie zapomniał o wsparciu dla technologii szybkiego ładowania – Quick Charge 3.0. Dzięki niej znacznie szybciej naładujemy telefon, a przy tak dużym ogniwie jest to naprawdę przydatna funkcja. Reszta specyfikacji to już standard dla tej półki cenowej.

Na deser pozostawiłem cenę urządzenia, ta w oficjalnej polskiej dystrybucji wynosi dokładnie 1249 zł. Powiem szczerze, że jest to cena przyzwoita i opłacalna nawet w porównaniu do chińskich sklepów. Aktualnie możemy kupić ten model na GearBest.com za niespełna 1000 zł, jednak do ceny należy dodać Vat, więc prawie na jedno wyjdzie. Jeśli poszukujecie smartfon z dużą powierzchnią roboczą w dobrej cenie to Xiaomi Mi Max 3 to będzie bardzo dobry wybór. Z całą pewnością przyjrzymy się temu modelowi bliżej, gdy tylko trafi do naszej redakcji na testy.

Źródło: mi-home.pl

Znamy polskie ceny Galaxy A7 (2018), Galaxy J6+ oraz Galaxy J4+

Wcześniejszy wpis

iPhone XS i XS Max z problemami z ładowaniem

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android