0

Najnowsze doniesienia ze stajni chińskiego producenta są mocno zaskakujące. Chińczycy wydają całą masę telefonów w różnych wersjach i tak na dobrą sprawę nie ma praktycznie tygodnia bez nowego telefonu z logiem Xiaomi. Widać na to, że chiński producent nie zwalnia tempa i już przygotowuje kolejną generację swojego gamingowego telefonu czyli Xiaomi Black Shark 2. Dodam jedynie, że pierwsze urządzenie z tej linii zadebiutowało dosłownie kilka miesięcy temu, a już teraz Xiaomi szykuje dla nas odświeżoną wersję tego modelu.

O najnowszym modelu – Xiaomi Black Shark 2 nie wiemy zbyt wiele, tak dobrą sprawę ze zdjęć wynika, że Chińczycy zdecydują się jedynie na drobny lifting designu, ekran pozostanie nadal o przekątnej 5,99 cala i najpewniej bez notcha. Co do samej specyfikacji możemy się jedynie domyślać, że będziemy mieć najmocniejsze podzespoły – Snapdragona 845 wraz z 6 GB pamięci RAM. Jednak moim zdaniem dosyć dziwne podejście Xiaomi ze względu na to, że niemal identycznego smartfona pokazano kilka miesięcy temu. Chyba, że ten model będzie dostępny dopiero w przyszłym roku z nowym procesorem Qualcomma, wówczas kolejna generacja będzie miała znacznie więcej sensu.

Jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje o Xiaomi Black Shark 2. W międzyczasie najpewniej na rynku pojawiają się kolejne nowe modele gamingowe producentów mobilnego sprzętu. Od dłuższego czasu mówi się o Razer Phone 2, a także premierze telefonu od Asusa, swoje trzy grosze najpewniej dorzuci jeszcze Samsung. Oczywiście większość z tych informacji to plotki, więc jeszcze trochę poczekamy na nowości od pozostałych producentów.

Źródło: phonearena.com

Poznaliśmy dokładny terminarz aktualizacji smartfonów Xiaomi do MIUI 10 Global

Wcześniejszy wpis

Huawei Mate 20 Pro będzie najciekawszym telefonem tego roku?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android