0

Jeśli chodzi o plotki, które pojawiają się w sprawie przyszłorocznych flagowców koreańskiego producenta czasem ciężko nad nimi nadążyć. Wstępnie mówiło się, że telefon będzie jeden czyli Samsung Galaxy X, później dołączył do tej grupy „zwykły” model oznaczony jako Galaxy S10. W między czasie pojawiły się kolejne dane, które zmieniły znowu o 180 stopni całą sytuację. Jak wyglądają najnowsze doniesienia?

Według zagranicznych portali z początkiem przyszłego roku otrzymamy trzy różne wersje Samsung Galaxy S10 i co zaskakujące wśród nich otrzymamy również model z płaskim ekranem. Czego nie uświadczyliśmy od czasu Galaxy S7. Więc tak zobaczymy najpewniej dwa modele o przekątnej wyświetlacza również 5,8 cala jeden z zakrzywionym obustronnie ekranem, drugi z bez tego dodatku. Trzecim modelem będzie 6,44 calowe monstrum z „wygiętym” ekranem. Takie rozwiązanie przypomina bardzo to co zobaczyliśmy w tym roku od Apple. Gigant z Cupertino przygotował trzy modele, dwa w jednej wielkości ekranu, trzeci nieco większy.

Jak na razie nie wiemy nic więcej na temat specyfikacji różnych wersji tych urządzeń. Czy koreański producent zdecyduje się na rozdzielenie tych modeli nie tylko widocznymi różnicami w ekranach, czy również bebeszki będą poszczególnymi wersjami będą różne, tego nie wiemy. Znając jednak życie w niedalekiej przyszłości otrzymamy kolejne przecieki, które rzucą więcej światła na temat premiery najnowszych flagowców koreańskiego producenta. Zaznaczę, że nadchodząca dziesiąta generacja flagowców spod linii Galaxy S ma zyskać zupełnie nowy wygląd. Pewnie większość z Was liczy, że Koreańczycy nie zdecydują się na notcha i powiem szczerze, że również ja mam taką nadzieję. Jednak do rozwiania wszelkich wątpliwości musimy czekać do początku przyszłego roku, kiedy to Samsung planuje pokazać światu swoje najnowsze telefony. Czekacie na Galaxy S10?

Źródło: pocketnow.com

Meizu 16X debiutuje na rynku

Wcześniejszy wpis

OnePlus 6 właśnie otrzymał Androida Pie 9.0

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android