0

Linia urządzeń ze średniej półki cenowej od Samsunga święci tryumfy, mimo iż nie należy do najtańszych rozwiązań to szczególnie u klientów operatorów komórkowych  znalazła dużą grupę zwolenników. Często za podobne pieniądze, można znaleźć dużo mocniejsze smartfony u chińskich konkurentów. Jednak widać, że koreański producent chce nieco odświeżyć linię urządzeń Galaxy A, czego dowodem ma być prezentacja pierwszego z modeli – Samsung Galaxy A7 (2018).

samsung galaxy a7 specyfikacja

Koreańczycy dosyć niespodziewanie zaprezentowali swój najnowszy telefon. Do tej pory przecieki mówiły, że nowy telefon koreańskiego producenta pojawi się w październiku, jednak widać że Samsung zostawił jeszcze jakiegoś asa w rękawie. Jednak na ten model przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, dziś natomiast przyjrzę się bliżej Galaxy A7 (2018). Sercem modelu będzie ośmiordzeniowy układ. Do tego dojdzie 4 GB pamięci operacyjnej RAM, 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Istnieje też wersja z 6 GB pamięci RAM z 128 GB ROM. Nie wiemy jak na razie, która wersja będzie dostępna w Polsce. Telefon zostanie wyposażony w duży 6 calowy wyświetlacz, który pracować będzie z maksymalną rozdzielczością Full HD+. Co ważne nie uświadczymy notcha, a telefon zostanie zachowany w proporcjach 18:9. Jednak to co najważniejsze to aparaty. Po raz pierwszy dosyć niespodziewanie koreański producent zaimplementował do swojego telefonu potrójny główny obiektyw. Właśnie ten element ma być elementem charakterystycznym. Otrzymamy szerokokątny obiektyw o matrycy 8 Mpx i jasności f/2.4, podstawowe oczko to 24 Mpx i f/1.7, a trzeci jest o matrycy 5 Mpx i f/2.2, który będzie zbierał przede wszystkim informacje o głębi ostrości. Zostaje jeszcze przedni aparat. Ten z kolei jest 24 Mpx oraz dodatkowo wyposażony w diodę doświetlającą LED. Całość ma działać pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem oznaczonym numerem 8.0.

Na papierze Samsung Galaxy A7 wygląda naprawdę bardzo dobrze szczególnie jeśli chodzi o aparaty fotograficzne. Jednak liczby to jedno, a faktyczne możliwości to drugie. Na szczęście o możliwościach nowego telefonu będziemy mogli się przekonać niezwykle szybko, bowiem już 28 września w Polsce Galaxy A7 zadebiutuje na sklepowych półkach. Jak na razie nie wiemy w jakiej cenie będzie ten model dostępny u nas. Przeciekowe informacje wskazują na cenę 350 euro, co daje kwotę około 1500 zł. Jeśli faktycznie plotki okażą się prawdą otrzymamy naprawdę ciekawego średniaka od Samsunga.

Źródło: informacja prasowa

OnePlus 6T jednak tylko z podwójnym aparatem!

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Mi 5 otrzymuje MIUI 10 Global

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android