0

Przecieków związanych z najnowszymi urządzeniami Samsunga ciąg dalszy. Powiem szczerze, że zaczyna się robić pod tym względem naprawdę ciekawie. Pierwsze przeciekowe informacje związane z nowościami od Koreańczyków pojawiły się jakiś czas temu dotyczyły one grafiki, którą zamieścił Samsung na jednym ze swoich profili społecznościowych. Wówczas rozpoczęły się spekulacje związane z tym modelem. Dziś otrzymujemy kolejne informacje.

Wszystkie karty zostaną odkryte już 11 października, kiedy to odbędzie się oficjalna prezentacja nowego urządzenia koreańskiego producenta. Jednak do tego czasu będziemy zasypywani kolejnymi nieoficjalnymi danymi, a dziś mamy kolejne informacje. Tym razem związane z bebeszkami urządzenia. Według przeciekowych informacji w najmocniejszym przedstawicielu Galaxy A ujrzymy najwydajniejszy układ mobilny aktualnie dostępny na rynku. Mowa tutaj oczywiście o Snapdragonie 845, który tak właściwie napędza wszystkie najważniejsze flagowce z bieżącego roku. Nie wiadomo konkretnie czy Samsung przygotowuje odpowiedź na Pocophone F1 czy uboższą wersję iPhone’a, ale mimo wszystko topowe podzespoły w średniej półce mogą być ciekawym połączeniem i z całą pewnością trzeba będzie się przyglądać rozwojowi tego segmentu.

Liczę, że w niedalekiej przyszłości poznamy nieco więcej szczegółów mniej oficjalnych dotyczących najnowszych przedstawicieli linii Galaxy A, ale z całą pewnością jeśli plotki okażą się prawdą nowości od koreańskiego producenta mogą być niezwykle ciekawe.

Źródło: pocketnow.com

Alfawise Mini 3 – recenzja

Wcześniejszy wpis

Nowe informacje na temat Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android