0

Już na wstępie zaznaczę, że tak właściwie wszystkie te informacje są oparte jedynie na poszlakach i konkretnych informacji na temat zbliżającej się wielkimi krokami premiery nowych urządzeń koreańskiego producenta nie mamy. W internecie pojawiła się jedna grafika – oficjalne zaproszenie na nową premierę Samsunga. Jak to bywa  w przypadku takich elementów wzbudza on zdecydowanie więcej wątpliwości niż daje jakiekolwiek konkrety.

galaxy

Jak sami widzicie grafikę można interpretować na kilka różnych sposobów. Po pierwsze już jakiś czas temu mówiło się o tym, że Samsung pracuje nad telefonem z czterema obiektywami. Obiekcji jest znacznie więcej, bowiem w tym roku nie szykują się, premiery żadnego z flagowców, więc najpewniej rozwiązanie to trafiłoby do średniej półki cenowej, co byłoby swego rodzaju ewenementem. Po drugie poczwórny aparat może równie dobrze oznaczać, że otrzymamy dwa obiektywy od frontu, a także dwa na pleckach urządzenia. Spekulacji związanej z obiektywami jest tylko i aż tyle. Jednak zapis 4xfun może również oznaczać premierę czterech urządzeń Samsunga równocześnie. Najpewniej premiery będą związane ze średnią półką cenową czyli linią Galaxy A.

Oczywiście na weryfikację tych wszystkich spekulacji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Bowiem event, który przygotowuje Samsung został zaplanowany na 11 października, więc na nowe telefony od Koreańczyków przyjdzie nam oczekiwać około miesiąc. Jesteście zainteresowani nowymi urządzeniami od Samsunga? Dajcie znać w komentarzach, która wersja wydaje Wam najciekawsza.

Źródło: phonearena.com

Premiera Xiaomi Mi 8 Youth już niedługo!

Wcześniejszy wpis

„Budżetowy” iPhone oficjalnie zaprezentowany

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android