0

Na rynku mobilnych technologii robi się coraz gęściej. Producenci często w swoim portfolio mają po kilka flagowców w jednym roku, a w tym wszystkim jeszcze wchodzi cała gama urządzeń ze średniej i niskiej półki. Coraz trudniej też wyróżnić się czymś ciekawym w tak dużej grupie smartfonów i pomysłów jakie pojawiają się w branży mobilnych technologii.

Linia urządzeń LG V od samego początku miała swój specyficzny styl. Tak na dobrą sprawę tę serię smartfonów koreańskiego producenta przy okazji premiery pierwszej generacji kojarzyłem przede wszystkim ze świetnym aparatem oraz drugim dodatkowym wyświetlaczem. Niestety ten drugi atut seria ta szybko straciła, ale bardzo dobry aparat nadal pozostał. Wielkimi krokami nadchodzi kolejna, czwarta już generacja urządzeń – LG V40 ThinQ. To, że będzie miał świetny aparat jestem niemal przekonany. Ostatnie przecieki mówią o potrójnym głównym obiektywie i każdy z nich w jakiś sposób się będzie wyróżniał. Oczywiście jak to wszystko w praktyce zadziała okaże się, gdy telefon dostaniemy do testów. No właśnie a kiedy to może nastąpić? Według najnowszych informacji przeciekowych LG zaprezentuje światu LG V40 ThinQ za niespełna 3 tygodnie. Dokładniej mówiąc już 3 października o godzinie 17:00 w Nowym Jorku.

Wśród plusów LG V40 ThinQ będzie można zapisać ekran typu P-Oled, szybkie podzespoły – Snapdragon 845 wraz z 6 GB pamięci operacyjnej RAM. A to wszystko działać będzie pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem czyli Androidzie 9.0 Pie. Zainteresowani?

Źródło: pocketnow.com

OnePlus 6T jednak bez wyjścia słuchawkowego

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy J6 Prime na nowych renderach i wideo

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android