0

Już dzisiaj – 12 września o godzinie 19.00 – odbędzie się konferencja Apple na której firma zaprezentuje trzy nowe smartfony. Będzie to iPhone XS, jego większy brat – XS Plus a także “tańszy” model iPhone XC.

Ostatni z wymienionych zostanie wyposażony w slot DualSIM. Oczywiście wersja z podwójnym slotem nie będzie obecna na każdym rynku. Zapewne głównym celem są Chiny.

Jest to rozwiązanie innowacyjne, którego żaden producent jeszcze nie zastosował.

Dzięki opublikowanym na Twitterze zdjęciom samych tacek możemy dowiedzieć się jakie warianty kolorystyczne iPhone XC zadebiutują za kilka godzin.

Jak sami widzicie – kolorów będzie dużo. Mamy tutaj znany i popularny Space Gray. Srebrną wersję poznaliśmy w zeszłym roku przy premierze iPhone X (chyba, że to będzie kolor bardziej w złoto). Dziwić natomiast może kolor niebieski wraz z kolorem brązowym. O ile brązowego iPhone’a jako tako sobie wyobrażam to błękitnego?

Niektórzy z Was zapewne pamiętają iPhone 5C. Był to specjalny, tani model o różnorakich kolorach. Seledynowym, czerwonym czy też właśnie niebieskim. Czy to C w nazwie nowego produktu Apple nie jest przypadkowe?

Czerwień znamy dość dobrze. Apple co roku jakiś czas po premierze swoich urządzeń prezentuje czerwoną wersję kolorystyczną – PRODUCT(RED). Pytanie brzmi – czy tym razem Apple się pospieszy i czerwony iPhone zadebiutuje razem z pozostałymi? Czy może też powyższe zdjęcie nie przedstawia PRODUCT(RED) a jedynie zwykłą, czerwoną wersję kolorystyczną, która różnić będzie się od tej “ekskluzywnej”?

A teraz przyznajcie się – szukaliście tego drugiego slotu prawda? Spokojnie, ja też.

Apple zastosuje dość niecodzienne rozwiązanie jakim jest dwustronna tacka. Z jednej strony wkładamy jedną kartę z drugiej  – drugą. Wydaje mi się, że ma to na celu zmniejszenie zajmowanego przez tackę miejsca. Na zdjęciach widoczna jest również gumka, która będzie przytrzymywać jedną z kart aby zapobiec jej wysunięciu się podczas instalacji drugiej.

Wydaje mi się, że to ciekawy pomysł i znając życie szybko pojawi się w flagowych “Androidach”.

Co sądzicie o wariantach kolorystycznych iPhone XC? Zainteresowani?

Źródło: Twitter

Xiaomi rozpoczyna aktualizację do MIUI 10 w wersji Global

Wcześniejszy wpis

Poznaliśmy szczegóły dotyczące Huawei Mate 20 Porsche Design?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS